Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az apádat? (főleg fiúk)

Szereted az apádat? (főleg fiúk)

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdést, hozzászólást olvasok itt, ami arról szól, hogy a srác utálja az apját, nem jönnek ki jól, vagy az apja nem szereti, ilyesmi. Ismerőseim társaságában is hallottam már olyat, hogy az egyik srác apja rákos, egy másik megkérdezte, hogy van most, erre a válasz: "azt hiszem meg fog gyógyulni, de igazából leszarom"....

Ez elég lehangoló és nagyon szerencsésnek érzem magam, mert nekem (22/F) mindig nagyon jó volt a kapcsolatom apámmal, most is az, persze voltak vitáink de nyugodtan, értelmesen megbeszéltünk mindent.


2010. júl. 16. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:

szia én lány avgyok de azért ugy döntöttem merek neked irni :p

nekem a szüleim elválltak és ssok okból apukámnat hibáztattam 1 évig nem láttam aztán 7 éve nem mondtam neki hoyg szeretlek és emg se öleltem de mire egyre angyobb leszek probálom át gondolni és tisztelni amennyire tudom és képess avgyok rá. am szerencsés vagy örülök hogy vannak oylan apák még mint a tied:)

14/L

2010. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok! Apám szószerint haldoklik, minden perc, óra, nap egy csodás ajándék hogy még láthatom, és beszélhetek vele. Nagyon sír a lelkem, de nem mutathatom előtte mennyire fáj, hogy lassan búcsúznom kell tőle. Nem tudok tovább írni, mert potyognak a könnyeim.
2010. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az en apam nem mindig a jo apak mintakepe. Sokat iszik, de nem veszekedos. Neha dul ful, de 10 perc mulva mar minden ok. Ezek ellenre szeretem es tisztelem es mindig is igy volt. En is voltam tini, de akkor is pont joban voltunk. Az aki meg ugy beszel, mint az emlitett ismerosod... az egy nem normalis alak. Ilyesmit senkire, meg az ellensegre sem illik mondani. Ha utalja az apjat, ami megeshet, akkor inkabb halgasson.
2010. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én utálom

anyámmal 19 évig voltak házasok ebből kb 19 évig verte...

jah és anyám vak és agydaganata van...

2010. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

23h51

Egyem meg a szived! Kar, hogy ilyesmi is tortenik! :( Szerintem a valaszod mindent elmond!

2010. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisebb összezördülések vannak,mint minden családban de azért alapvetően jól kijövünk,és szeretem! Az elvesztésétől egyébként félek,mert Édesanyám 2 éve ment el,és akkor idegösszeomlást kaptam...,Faterom 68 éves még remélem sokáig velünk lesz,és még jobban próbálok neki mindenben amiben tudok segiteni,hál isten korához képest jó egészségnek örvend! 25F
2010. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvált szülők gyereke vagyok. Anyámnak és apámnak is van új kapcsolata így örömmel mondhatom,hogy van egy mostoha anyám és apám is..

Az apámmal nagyon jóban vagyok,akárcsak a mostoha anyámmal:)

Mivel külföldön tanulok,így évente csak két hétre tudom meglátogatni őket..De ha megyek akkor mindig örülnek nekem,és én is...Anyám és a mostoha apám meg olyanok mint két tinédzser kölyök..Őket is nagyon bírom,és a mostohaapámmal is nagyon jó kapcsolatom van...Állandó röhögés,szórakozás...örülök,hogy ők a szüleim....

18/F

2010. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sajnos az én apám kiskoromban meghalt. Anyám nem ment férjhez mégegyszer...de úgy nevelt fel engem és a testvérem a majdnem minimálbérből, hogy ne érezzük hiányát.

Most akkor kérdezhetnétek, hogy miért írtam ide, hisz apám sincsen. De nekem az anyám apa is volt egyben és nagyon tisztelem, becsülöm, szeretem.

2010. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Apum nagyon sokat dolgozik azért hogy nekem meg a testvéreimnek mindenünk meglegyen nem nagyon ér ránk de mikor igen akkor nagyon jó mindent megtudok vele beszélni ö egy igazi apa azt mondom sose volt balhé köztünk pedig csináltam hülyeségeket h ha baj van hozzá tudok menni akármi kell az utolsó 200ft-ját is odaadja h nekem legyen cigim v akármim és tisztelem az apukámat összeroppannék ha elveszteném, nagyon sokat tanulok jó munkát akarok találni h pár év múlva letudjak venni terhet apum és anyám válláról most is dolgozok fizum egy részét besegítek itthon... sose kérték de én úgy érzem h kell ezzel is kevesebbet robotolnak, én sajnálom azokat az embereket akik nem élhettek ilyen családban mint én bár csak így lenne a világ legjobb szülei és ezt kimerem mondani h igen ők azok!
2010. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!