Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan mosnad ki a...

Mennyi ido utan mosnad ki a paros foltos alsojat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kirángatnám belőle a pasim és be a gépbe. Ez úgy kb.5 perc.:D
2010. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha látom hogy az van rajta? Azonnal le s mosásba. Nem hiába mosok rá, akkor hordjon is tisztát, a koszhoz valahogy nem vonzódom ahogy ő se rajtam.
2010. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Az én páromnak meglepő módon nincs foltos alsója.
2010. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23:24 miért, mert lány?
2010. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én páromnak sincs foltos alsója. (aki férfi)Pedig már két éve mosok rá. Vannak azért igényes emberek is...
2010. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még soha volt foltos neki,pedig már 4éve ütt vagyunk!
2010. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
NEm értem, hogy mitöl és miért kellene foltosnak lenni az alsójának? A férjemnek a 25 év alatt nem volt még ilyen - egyszerüen ismeri a WC-papirt.
2010. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

Nem értem, hogy a nők miért mosnak a pasijukra :o. A f.aszi nem tudja berakni a ruhát a mosógépbe, és benyomni a gombot, majd kiteregetni? :D Tudod, mikor mosnék bárkire is (max. ha gyerekem lenne, de akkor is a férjemmel ketten csinálnánk). Igen, van férjem, de tisztel annyira hogy nem velem mosatja a sza.ros gatyáját, hanem kimossa maga, ez teljesen elvárható egy egyenrangú kapcsolatban, elég volt már a nők évezredes rabszolgaságából. Szóval a válasz: nem tudom, hogy foltos-e az alsója, mert nem látom, csak amikor már tiszta, és ott van a szárítón.


29/n

2010. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy nem az az igényes ember, akinek nem foltos az alsója, hanem az, aki kimossa a saját (!) ruháját, és nem a feleségével/barátnőjével mosatja ki.
2010. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

valamelyik nap boxerban szerelte a kocsit,össze is olajozta,foltos lett...az ment a kukába...

de egyéb foltot még sose fedeztem fel,pedig joideje én mosok rá...

2010. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!