Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit kellene...

Szerintetek most mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést előzőleg én írtam ki. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Aztán közben rájöttem, hogy egymás után vannak a születésnapok, napra pontosan, az édesapjáé is. Vettem egy könyvet, hozzá csomagolópapírt, mindent, és megvettem a sütihez az összes hozzávalót. Miután mindent megvettünk, akkor mondta a párom, hogy a szülei mondták, hogy nem is kellett volna bármit vinnem, de ő nem akarta megmondani, mert úgy van vele, hogy aki akar, az vigyen. Sajnos nem volt olcsó, ezzel nem sajnáltatni akarom magam, hanem elkeserít, mert az amúgy se túl gazdag mamámtól kértem rá pénzt, le is írom, miért.

Megkérdeztem párom, hogy mikor menjek oda, mert más városban lakunk, és a tortát csak kocsival tudom bevinni. Ezért megkérdezte a szüleit, erre azt mondták, hogy később menjek, mert sokan lennének. Ez eléggé elkeserített, mert csak a párom nővéréék mennek, két pici lány, a férj valószínű külföldön lesz, de ha mégsem, akkor is csak négyen vannak, és sokszor voltunk már úgy, hogy ők is-én is együtt ebédeltünk. Persze tudom, hogy az apja engem nagyon gyűlöl, hiába teszek meg bármit is, és ezért nem kellek én oda, de a párom napokkal ezelőtt megkérdezte őket, és azt mondták, mehetek... aztán párommal is összevesztünk ezen, mert ha legalább szólt volna, hogy azt kérték, ne vigyek semmit, csak apróságot szereztem volna be. Most olyan bűntudatom van, hogy mamától kértem pénzt, gyakorlatilag a semmire... tudom, hogy szívesen segít, de alig van neki is, és ez most olyan rossz. Gondoltam arra, hogy megcsinálom és elviszem nekik, de ebben a melegben egy másfél órás utat nem bírna ki egy ennyire csokis torta... meg az is bánt egy kicsit, hogy így közlik, hogy majd menjek, amikor szólnak. Persze, miután mindenki elment. Így még szólni is kell a párom nővérének, mert az egyik hozzászóló tanácsára megbeszéltem vele, hogy ő ne csináljon tortát, majd én... és ez most olyan rosszul esik... én dramatizálom tényleg túl?


2010. júl. 15. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
süsd meg a tortát, küldd el és ne menj, hagy főjenek a saját levükben...és minden falatnál jussál eszükbe ;)
2010. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit... :D csak egy ilyen tortát nem lehet csak úgy küldözgetni... bár utólag, de szólt mamám, hogy búcsú miatt ebéd lesz, és ők egy városban élnek... okos ötlet, köszi :D
2010. júl. 15. 23:28
 3/6 anonim válasza:

Ne haragudj meg, de ha ennyire igyekszel, és még se fogadnak el, akkor egyszerűen csak mázas cserépedény mind a kettő... Én a helyedbe elvinném az ajándékokat, és megmondanám, hogy "Viszont látásra"..:)

Nekem még nem volt ilyen incidensem egy barátnőm szüleivel sem..hála istennek.:)

17F

2010. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy =) Az az igazság, hogy az anyja nagyon kedves velem, tényleg, csak az apa szava a döntő...
2010. júl. 16. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a mamával legyél normális, a papát ignoráld, a tortát meg egyétek meg a férjeddel.

"Majd szólnak", ha a kedves papának úgy tartja kedve, de neked nem kell ugrani. Te is ember vagy, bánjanak veled eszerint.


Amúgy miért utál?

2010. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8:33 vagyok... most néztem a másik linket. 16 évesek vagytok? Hááát... így már érthető. A tanács ugyanaz, kerüld el őket messze ívben. A tortát meg egyétek meg a saját családoddal.
2010. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!