Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még reményem? Mit tegyek?

Van még reményem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos...A barátomat eltiltották tőlem a szülei, a nagyszüleinek a befolyására. Elvileg holnap kérdezi meg az Édesanyját, hogy találkozhatunk-e 2-3 héten belül. Én rettegek, hogy az anyukája azt mondja majd, hogy nem. Nem tudok enni, sem aludni, folyton ezen kattog az agyam. Tudom, hogy a fiú nagyon szeret engem...Ma van 10 hónapja, hogy együtt vagyunk, és volt elég időm kiismerni. :) Mit tegyek? Nem harcolhat értem, mert a szülei tartják el. Ha úgy alakul, a családot kell választania. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni. Segítsetek! Az is elég, ha adtok egy kis reményt az írásaitokkal...Most a reményre van a legnagyobb szükségem.


Egy kétségbeesett lány


2010. júl. 15. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőled már ez a 3., kérdés amit olvastam,és még most is csak azt tudom mondani h ha a pasid nem áll ki melletted akkor nem is igazán szeret,

Amúgy meg mindent meg léehet oldani csak akarni kell. A te anyukád nem ellenzi a kapcsolatot,találkozzatok titokban. Pasid azt mondja h egy haverjához megy aztán mégsem

2010. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 d,jpt L ***** válasza:
21%

Hát édes bogaram, add meg a számát, felhívom.

Jézusom....a globális felmelegedést sem tudjuk megoldani neked online, pedig az égetőbb kérdés..

2010. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az anyja elmegy a haverjaihoz, és ellenőrzi, h. télleg ott van-e :S Amúgy meg nem állhat ki mellettem...Én 16 éves vagyok, Ő 15, és emiatt meg van kötve a keze. Azt kell csinálnia, amit a szülei mondanak neki, még akkor is, ha emiatt elveszít :S Tudom, h. nem szeretné, de hiába minden...Csak próbálok reménykedni, h. találkozhatunk még...Mert elveszíteni nem akarom, és ha eltiltják végleg, akkor anyám is mellettem áll, és romba fogjuk dönteni a nagyszülők légből kapott hülyeségeit. De ezt nem szeretném.
2010. júl. 15. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Még mindketten gyerekek vagytok. Ez a nagy szerelem hamar elfog múlni! Most rossz,de túllesztek rajta.
2010. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

off. ez az oldal még mindig azért van, hogy az emberek kérdést írjanak ki. Ha neked derogál normális választ adni, vagy nem érzed magadénak a problémát, attól még lehet ez egy valós gond a kérdés kiírójának. Ha nem segítő szándékkal írsz, akkor ne írj!

on.Tudod mi az ami miatt a szülők eltiltották tőled? Miért nem találnak téged szimpatikusnak?Mert ha megvan az ok, akkor tudsz rajta változtatni. Vagy úgy, hogy személyesen keresed fel a szülőket és elmagyarázod, hogy amit hisznek rólad, az nem igaz; vagy félreértettek valamit esetleg veled kapcsolatban. De ha nem személyesen, akkor kérd a telefonhoz a szüleit és mondd el nekik, hogy nagyon szereted a barátodat és szeretnétek találkozgatni és azt is megkérdezheted, hogy miért féltik tőled a fiukat. Hátha válaszolnak rá, és hátha meg tudod őket győzni az ellenkezőjéről.

sok sikert

2010. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk régen nem engedte a családom hogy találkozunk egymással de mindig azt mondtam hogy leviszem sétáltatni a kutyát és akkor találkoztunk vagy épp suliba kisért el de tudták ezért néha megzsarolták de rájöttek hogy nem tudnak minket szétszakítani és mikor már fél éve voltunk együtt akkor megbékéltek vele mert már feladták :) Rossz volt és nehéz de csak meglett az eredmény :) Lassan 2éve hogy járunk :) Szóval mi sunyin megoldottuk :)
2010. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyit nem képes tenni érted a fiú,akkor nem igazi szerelem.

Ha komolyan gondolná bármit megtenne érted.

2010. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb vártok, hátha kitart a szerelmetek addig, amíg egyikőtök önálló lesz.
2010. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!