Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esett Volna?

Nektek is rosszul esett Volna?

Figyelt kérdés

A hosszú hétvégén (Péntektől - Keddig) haza utaztunk a párom anyukájához.

Ő messze lakik tőlünk, cirka 310 km-re.

Már felnőtt vagyok,de még otthon élek a nagymamámmal is. (később folytatom miért is fontos a történet szempontjából.

Nagyon jól éreztem magam náluk (már 3x voltam ott).

A párom anyukája küldött nekünk /nekem jó szívvel 3 doboz házi tojást és finom házi szilvát.

Haza jöttem és nekem esett, hogy minek hoztam haza ennyi ro.. Adt tojást?

Mondtam X anyukája küldi, szeretettel jó szívvel, X hűtője nagyon kicsi, épp hogy be fér a cucca, idegeneknek meg nem szeretné adni.

És nekem esett, hogy mi vagyunk mi koldusok, hogy csak úgy ide hurcolok dolgokat, meg vissza kellett volna utasítanom, hogy nem fogadhatom el.

És nekik én még idegen vagyok (az első perctől kezdve családtagkent kezelnek,) nagyon jól éreztem magam náluk).

Nekem esett, hogy attól, hogy a fiúkkal együtt vagyok, nem vagyok családtag,Max ha elvesz feleségül és én milyen gusztustalan vagyok, napokra oda állítok valakihez,mert ő ezt nem tudja viszonozni, hogy ő is itt aludjon (nem is aludt még itt és amúgy is kb 3 hónapja miattam költözött fel ide munka miatt.) Mama mindenfélét ordított rám, hogy ez k. Vasag hogy valakihez napokra oda megyek, hiába hívtak és hogy tüntessem el a tojást mert kivàg velem együtt és ha anyám élne agyon vágna.

Sajnos már nem először csinálja ezt, a család többi tagját is igencsak ki szokta

Idegelni:(.

És akkor utána jön a lelki zsarolással, ha mi elkoltozunk azt nem éli túl, ő nem fog öregek otthonába menni, inkább meghal..ilyenkor szidja a családot, hogy őt mindenki le szarja, meg azt remélte, valaki legalább vigyáz rá, mire öreg lesz.


2019. aug. 21. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Felnőtt ember ilyenkor szedi a motyóját, a tojásokat, és otthagyja a kedves mamát, hogy ha nem akar végleg egyedül maradni, akkor gondolkodjon azon, hogy bánik azokkal, akiktől az időskori ápolást elvárja.

Aztán rá kell csukni az ajtót. Ne hagyd magad zsarolni. Nem fog belehalni, ha egyedül marad.

2019. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak miatta nem költöztünk még el a tesómmal..

Tegnap is, alig érek haza, tesóm mondja, hogy jó hogy haza jöttem mert egész nap ba. Rázta öt is, hogy apátok már adna el a házat a fejem felől.

Volt róla szó, hogy nenjemhez(lányâhoz mehetne, de ő oda nem akar menni.

Aztán arról is volt szó, ő jönne ide nagynéném. De mrkois ott a lakása.

Harmadik verzió Max az idős otthon, de ott is várakozás van.

De hogy ő inkább meghal...

85 éves.

Szeretem, tisztelem, hálásak vagyunk, hogy fel nevelt apuval és sokat köszönhetunk neki, de ez a lelki zsarolás már...

Komolyan az lesz.

Tesóm egyedülálló, de ő is költözne, őt is ba.. Tatja, hogy mi milyen halatlanok vagyunk.

Már elég nehezen bírja, de nem várhatunk mindent Nenjemtol sem, pedig csak ez a három opció van..

2019. aug. 21. 09:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Ba. Tatja,csak ki javít a telefonom.
2019. aug. 21. 09:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Válassz: a saját családod és a lelki békéd, a boldogságod vagy egy zsaroló nagyika. Felnevelt, köszönet érte. De ez az ára? Most nyújtja be a számlát? Így?


Költözzön csak be az öregek otthonába. Ott kap szakszerű ápolást és majd ti látogatjátok.

2019. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most hozzám se szól... :/
2019. aug. 21. 09:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, addig se basztat.
2019. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Hahaha, a vén házsártos szipirtyó, jó lesz neki ott az öregek otthonában, ahol még a kutya sem látogatja majd az elviselhetetlen természete miatt.
2019. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog megváltozni. Szoksz vagy szöksz.
2019. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy 85 éves idős nőtől ? Az öregek ilyenek,főleg hogy agyilag se a toppon vannak már ilyen korban.. Egyik füleden be,másikon ki.
2019. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A másik nagyim ég és föld.

1 év van közöttük.

Ő is beteges, 1 hónapja combnyak törése volt, de már bottal gyönyörűen megy.

15 éve él egyedül, napközben idősek napközijeben van, este egyedül..

Mégse nyavajog.

Sajnos ez a mamám is beteges, sok betegsége van, de ő igencsak elhagyja magát...

Tök sok időst ismerek, aki ebben a korban tök laza.

És ez igaz, hogy sajnos nem fog változni.

Csak ilyenkor én érzem magam sz. Ul, ha nem azt csinálom amit ő mond.

Nagyon utálom a konfliktust..

2019. aug. 21. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!