Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom anyám élettársát! Mit...

Utálom anyám élettársát! Mit lehetne csinálni vele?

Figyelt kérdés

Körülbelül 100.000Ft-ot keresne,de abból állandóan csak jó ha 50.000Ft-ot ad haza. Én is dolgozok,nővérem is pedig aztán ő itthon van egyedül két kisgyerekkel és mégis állandóan eljár takarítani mert különben nem tudnánk megélni. Így is alig futja kajára,a számlákat nem tudjuk sose feladni,én szinte az egész fizum leadom,alig marad meg belőle 15.000Ft-ot amit elkölthetek,ez a szemét állat meg egymagára elkölt ennyi pénzt! Aztán ha épp nincs pénz kajára és épp ha gyerekek tudnak enmni,akkor sír a szája!!

Annyira utálom,elköltöztetni meg nem tudjuk. Most is hazahozta a fizetését kemény 45.000 ft-t,amiből igaz volt 10.000 ft előleg,legalábbis erről tudtunk,a többit meg magára felvette. Anyu mondja neki h adja oda akkor azt a 45 ezer ft-t és költözzön haza vagy ahova akar,ő meg mi nem fogjuk eltartani! De nem adja oda azt a kevéske pénzt se,pedig az megjárna hisz egész mostanáig mindennap tudott fürdeni,enni,a meloba is meg lett neki véve a kajája mindennapra. De azt mondja ha el kell költöznie akkor nem adja oda a pénzt. De ha meg nem adja oda azt a pénzt még egy számlát se tudunk feladni,meg enni se sokáig fogunk tudni.

Nem értem miért hoz minket is ilyen lehetetlen helyzetbe,annyira utálom!!!


2010. júl. 12. 19:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hónapok óta áruljuk a lakást mert nem bírjuk a törlesztőt,áron alul,de annyira magas a svájci frank h nem fedezi a hitelt se . még plussz 1 millit kéne vhogy szerezni h kifizessük
2010. júl. 12. 21:45
 12/13 anonim ***** válasza:
borzasztó ezt olvasni, h sokan ilyen helyzetbe vannak.. sajnálom h nem tudunk segíteni.. és tudjátok mi a szomorú? h az ilyen embereknek akiknek szüksége lenne -ténylegesen- a pénzre, az állam nem ad egy fillért se, semmi segélyt vagy valamit, bezzeg a sok ingyenélő cigánynak.. több mint 600.000 felett jönnek ki HAVONTA! a különböző segélyek, juttatások által. na EZ a szomorú!!!! magyaroszág..én így "szeretlek" .... anyád élett társával meg nem tudsz mit kezdeni.. próbáld meg kerülni :S tudom nehéz.. de bírd ki.. :)
2010. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ne cigányozz te köcsög ! Azt honnan tudod hogy a kérdező nem cigány te pusztulsz..
2019. márc. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!