Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek apámmal?

Hogy viselkedjek apámmal?

Figyelt kérdés
A szüleim már egy ideje külön élnek(még nem volt hivatalos válás), de ha úgy veszem egész jóba vannak. Eddig reménykedtem hogy apu mégis, hátha haza költözik. Pár napja nála aludtam és mondta nekem hogy van barátnője. Ez engem annyira felzaklatott hogy végig bőgtem az éjjelt és pár napja nem nagyon szólok hozzá mert nem tudok, képtelen vagyok másként viselkedni. Az a baj hogy holnap lesz a szülinapja és már rég megvettem az ajándékát meg minden de képtelen vagyok kedvesebb lenni vele. Mit csináljak?
2010. júl. 12. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallgass az eszedre és legyél vele kedves.Ha hisztizel,akkor berág,ugyebár ez semmilyen szempontból nem jó neked.Megváltoztatni úgy sem tudod,mármint, hogy ne legyen azzal a nővel,tehát minden további hiszti felesleges.
2010. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

*szólásszabadság basszus*

[link]

*emberi jogom van bunkónak lenni törvény véd*

Terhes vagy!

2010. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Az lehet,hogy szólásszabadság van bazki,de mire megy vele,ha az apja berág és a kérdező elesik az apa-gyerek kapcsolattal járó hasznokkal?
2010. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem váltak el, de külön élnek... Helytelen, de nem haragudhatsz édesapádra, mert új életet kezd egy másik nővel. Inkább örülj, hogy "túllépett", valamiért csak külön kell hogy éljenek. Ne bánj másképp vele.Ugyan úgy az édesapád marad.
2010. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Éppen ezaz!

Nekem azt mondta hogy neki csakis én vagyok a legfontosabb és hogy nem tervez hosszú távú kapcsolatot vele.

2010. júl. 12. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Értsd meg,ha párkapcsolatba van ha nem, Téged ugyan úgy fog szeretni. Ez nagyon öznző dolog tőled. Mindenkinek szüksége van egy másik félre. Ennyit szerintem igazán megérdemel édesapád. Bár szerintem nagyon fiatal vagy, még lehet nem érted ezeket a dolgokat, és érthető hogy téged ez rosszul érint..

2010. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hazassag nem mukodik, azt nem kell eroltetni! Hidd el, jobb ha kulon mennek a szuleid, minthogy evekig azt hallagsd otthon, hogy marjak egymast. Attol te meg szeretheted mindkettot! Egyebkent meg azt hitted, hogy apud a hatralevo eletet remetekent fogja leelni? Nemhogy orulnel hogy talalt valakit akivel boldog meg jol elvan. Az en szuleim elvaltak es apam azota felevente valtogatja a csajokat, de engem nem zavar, sot! Az egyikuk olaszt tanitott nekem es isteni lasagnet sutott, a masik manikurosnek tanult es rajtam gyakorolt a harmadiknak az occse meg barmit letoltott nekunk a netrol amit kertunk szoval ahelyett hogy itt rinyalsz, fogadd el a helyzetet, mert tenni ugysem tudsz ellene es legyel nyitottabb apukad baratnoje fele, akar meg baratnok is lehettek! Szerintem holnap koszontsd fel aput es orulj hogy o is orul neked meg az uj csajanak! Amen
2010. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ezt el is várnád tőle?Ez önzőség lenne a részedről.Mindenkinek joga van a boldogsághoz, nem várhatod el, hogy cölibátust fogadjon.Inkább legyen 1 komoly, mint számtalan rib@nc.
2010. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neki is kell egy kis boldogság, szexuális élet. te sem várnád el magadtól ha szakítanál a barátoddal hogy ne legyen utána kapcsolatod mással. ne haragudj rá. később meg fogod érteni. neki is fáj ha haragszol rá. és késöbb meg fogod bánni.!
2010. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

először is.. miaz h az apja berágna rá? milyen apa az olyan? a gyerek ilyenkor elég érzelmi válságba keveredik, mikor a szülők válnak. én tudom, az én szüleim is elváltak. és megtörtént ua. ez. bár én nem így fogadtam, próbáltam elfogadni a helyzetet, mert felfogtam h jár neki a boldogság. és semmi önzőséget nem látok eddig a lány tetteiből..


tegnap 18:21 : ehhez annyi lenne a hozzáfűzni valóm, h egyáltalán nem biztos... az én apám is ua. ezt mondta, és mi lett belőle? az a retkes ribanc, akivel összeállt, sikeresen elb@szta a kapcsolatunkat.. kívánom, hogy nálad ne így végződjön, de sajnos az apák, képesek elcseszni a lányukkal a kapcsolatukat egy lyukért... nem akarok általánosítani, de akiket én ismerek, egyneksem jó a kapcsolata az apjával (mátmint az elvált szülők gyerekeiről van szó természetesen). a lényeg h törekedj a jóra, és adj a barátnőjének egy esélyt ( ezt én is megtettem, egy esélyt mindenki megérdemel, bár én sajnos többet is adtam neki, kár volt.. ) , próbálj alkalmazkodni, hátha jólesz :) csak szebbett és jobbat, mint ami nekem jutott! üdv..

2010. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!