Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszter vagy Bianka a szebb?

Eszter vagy Bianka a szebb?

Figyelt kérdés

Mert ha lenne kislányom valamelyiket adnám ezek közül.

De még nem mostanában lessz mert csak 13 éves vagyok.

Meg majd a páromnak is lessz bele szolása.

Szóval szerintetek?


2010. júl. 12. 12:10
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

volt egy Bianka nevezetű osztály társam, szó mi szó cigány volt... szóval én inkább az Eszter-re szavazok. de az sem tetszik igazán. de am 13 évesen foglalkozhatnál mással is, mert ezt úgysem most fogod eldönteni szóval felesleges a kérdés, de hát ha ennyire unatkozol megválaszolom:)

nem akartalak megsérteni, majd felnősz te is:)(L)

2010. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Bianka. az Eszter nem jön be, rokont hívják így, elég nagyképű a csaj.=S
2010. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Istenem már annyi ilyen kérdés van:/

De mivel rendes vagyok, válaszolok rá.

Nekem egyik se tetszik,de ha nagyon erőltetni kéne,akkor az Eszter:)

2010. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Bianka:) Nagyon szép név. Én 16 éves lány vagyok, de már 12 éves korom óta tudom, hogy ha lesz gyerekem (márpedig nagyon nagyon szeretnék, majd ha eljön az idő), akkor szeretnék egy kislányt és egy kisfiút, és Melittának és Dominiknak fogják hívni őket:)
2010. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Előző vagyok (18:53-as) a rossz indulató válaszolóknak csak annyit mondanék, hogy nincs abban semmi baj, ha egy 13 éves lányt ilyen téma foglalkoztatja. Lány, babázik is még, amint mondja. Mi kéne foglalkoztatnia, hogy milyen kocsit vegyen majd magának felnőtt korában? Vagy talán jobb lenne, ha azt a kérdést tette volna fel, hogy "ugye nem vagyok terhes"? Ezen tessék elgondolkozni.
2010. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó nagyon rendes vagy,remélem ettöl legalább észhez térnek.

Ja és persze mindenkinek köszönöm. Hát az is igaz hogyunatkoztam de tényleg,

érdekelt ez a dolog hogy meik szebb

2010. júl. 14. 19:07
 47/56 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, Bianka.
2010. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok,és én is sokat szoktam azon gondolkodni,hogy mi legyen a gyerekeim neve,és azt is tudom már pár éve,hogy 3 vagy 4 gyerekem lesz:)Sőt,abban is biztos vagyok,hogy Új-Zélandon akarok majd élni:)

Nekem ezek közül egyik sem tetszik,de akkor már inkább a Bianka.De mondjuk a Blanka nagyon tetszik,pedig csak egy betű a különbség:)Az én kedvenc neveim az Olívia,Dominika,Bella,Blanka,Elena,Jázmin,Amina és Pálma,fiúnak Benjamin,Olivér...most több nem jut eszembe:)Lánynak tudok egy csomót,fiúnak alig:D

2010. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
melyik
2010. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nagyyon rendesek vagytok.

Utolsó nem nagyon értettem,bövebben is kifejthetnéd. :)

2010. júl. 15. 11:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!