Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tudnám megkeresni az...

Hogyan tudnám megkeresni az apukám ha csak a nevét tudom és hogy melyik városban lakik? Valahol adnak ki róla adatot nekem? És még annyi hogy a nevére vett de sose találkoztam vele

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 8-as és 10-es válaszoló,

és Ti arra nem gondoltok, hogy (ha van az apának családja) milyen bonyodalmakat okozna a Kérdező a mostani feleségnél és az esetleges féltestvéreinél? Hány és hány ember (férfi és nő) van, akinek gyereke van házasságon kívül, de a családja semmiről sem tud. Nagy tapintatlanságnak vélem, ha egyszer csak beállítana a Kérdező az apja házába. Tudomásul veszem, hogy a Ti véleményetek nem egyezik az enyémmel. Ennyi.

2019. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Es mi van kerdezo ha a hazassagon kivuli gyerek es a hazassagon beluli gyerek ismeretlenul osszetalalkozik,egymasba szeretnek(ellenkezo nemuek) es nem tudjak h testverek??Milyen verfertozest es betegseg elterjedest okoznak ezzel akik "torvenytelen" gyereket nemzenek??

Erre sokan nem is gondolnak..

Jobb a bonyodalom,mint hogy osszegyere a sajat feltestvereddel..

2019. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
#11 Ja, tehát a feleségnek nincs joga tudni, hogy megcsalták, a gyerekeinek nincs joga tudni, milyen ember az apjuk, a félredugásból született fiúnak nincs joga megismerni az apját, joga egyedül a gerinctelen félredugónak van, arra tekintettel kell lennie mindenkinek. Ő hadd élje le nyugalomban az életét, a felesége és a gyerekei pedig hadd szívjanak a hagyatéki tárgyaláson, mert ott úgyis kiderül. Igaz, hogy ott már szarabb érzés lesz nekik, de lényeg, hogy a tisztelt félrekefélő jogai nem sérültek.
2019. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!