Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Igaz az hogy a német hölgyekre...

Igaz az hogy a német hölgyekre általánoságban jellemző az átlagosnál jóval nagyobb vádli? Valaki azt mondja ez tipikus német vonás.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
2010. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó nagy baromság :D
2010. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos te kérdezted azt is pár napja hogy "ha vastagabb a vádlim a szokásosnál akkor német őseim vannak?" :D
2010. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Rosenberg valószínűleg erre alapozta fajelméletét :D
2010. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát azt nem tudom, de azt igen hogy a németek rohadt büdösek, szőrősek, és bár tele vannak pénzzel, képesek 1 pólóba járni egy egész nyáron keresztül!

/Tapasztalat/

2010. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vastagabb a vádlim. Anyukám német családból származik. Lehet, hogy köze van hozzá?
2010. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg majdnem teljesen német vagyok kinézésre is, és az alkatom megfelelne egy modellnek is. Hosszú vékony combom, lábam van és a vádlim is szép.
2010. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már a legalább harmadik ilyen kérdésed!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..


Ha ennyire érdekel, hogy vannak-e német őseid, akkor érdeklődj utána, de pl. az anyakönyvi hivatalban, és ne a vádlid méretéből akarj messzemenő következtetéseket levonni.Egyébként nem tudom elképzelni, hogy ha valaki sváb, hogy akkor ne tudna róla....

2010. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!