Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek a Sebestyén...

Mi a véleményetek a Sebestyén névről?

Figyelt kérdés

A becézése (Sebi) nekem nagyon tetszik :)

Ti adnátok a gyereketeknek? Nekem vannak még favorit neveim emellett, de ez is jól hangzik.


2013. ápr. 24. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2013. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hosszan még úgy ahogy, röviden sehogy sem tetszik ismertem egy ilyen nevű kisfiút. Eleinte le sem esett nekem hogy ez név mármint a Sebi, mondjuk nekem is a seb jut róla eszembe.
2013. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, és ősi név. Százszor szebb, mint a mostani divatos nevek. Gondolj bele, hogy mennyire egyedi lesz a gyereked neve egy régi névvel, mintha a tucatnevessé tett Dávid vagy Dániel lenne. Szép ez a két név is, de annyi van belőle már, mint a kutyában a bolha.

Ha nekem lehetett volna gyerekem, akkor Menyhért vagy Frigyes lett volna, ha fiúnak születik. Soha nem adtam volna tucat-divatnevet. Elég sokat szenvedtem annak idején a sajátom miatt.

2013. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem is tetszik!!
2013. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik sehogysem.
2013. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jó lenne ez.. vezetéknévnek.
2013. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 mustafa33 ***** válasza:

A becézése Sebi tetszik neked. nekem az jut erről eszembe, hogy szent Sebestyént úgy ölték meg, hogy rengeteg nyilat lőttek bele, vagyis számtalan "sebe" volt :(

De ne feledd, Bestyének is becézhetik ☻.

2013. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Szépek az ilyen régi nevek, mindig is tetszettek, mint a Botond, Levente, Csongor.

Szerintem szép!

2013. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Az előttem szólónak: ezek a nevek tényleg nagyon szépek :)

De a Sebestyén.. hát mit ne mondjak, egyáltalán nem jó, sőtt. Nekem nem tetszik.

2013. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!