Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek jogos hogy nem...

Szerintetek jogos hogy nem szívlelem anyóst és nem udvariaskodok neki mikor visszahallom amiket mond a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Már ott járunk hogy szóba sem állok vele csak köszönünk és ennyi.Nagyon irigy és féltékeny mert én itthon vagyok a gyerekemmel gyesen és van időm tv-t nézni és gépezni, ő meg ki dolgozza a bel*ét is.Jahh és nem tud irányítani és ez a baja mert nem viselkedek úgy mint egy szó fogadó lánya.Egyszerűen nem vagyunk 1 hulklámhoszon és nincs közös téma. Az előtt sem számítottunk rá hogy segítsen míg jóban voltunk de akkor sem segített úgyhogy érdekem nem fűz hozzá.

2012. aug. 22. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Együtt laktok vagy külön?Ha így viselkedik szerintem nem kell vele foglalkozni bár nagyon meglephetnéd azzal ha hirtelen kedves leszel vele egy kicsit összezavarná:))De Végül is nem az anyád felnőtt nő vagy nincs szükséged arra hogy irányítson.Szerintem a legtöbb anyós ilyen egyébként ő is szült gyereket ő is otthon volt vele tudhatná hogy ez ezzel jár.Bár nekem a sógornőm ilyen "kedves".Nem foglalkozok vele levegőnek nézem számomra ő nem létezik..Ja és nem ő az egyetlen aki dolgozik ez elég gyerekes részéről
2012. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

".....de akkor sem segített úgyhogy érdekem nem fűz hozzá"


Szóval azért sikerülne elnézni az anyós hibáit, ha tudna valamivel kecsegtetni, ami neked is jól jönne.

2012. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem élünk együtt elválaszt pár km tőle de gyakran jár erre mert a házat a párom örökölte apukájától és rajta van a haszonélvezeti joga. Ide hord minden féle szar szemetet ami nem fér el az ő házában. Mi meg tárolgassuk neki de hozzá sem szabad érni semmihez sem. Mikor terhes voltam és hozott gyümölcsöt akkor azt felhánytorgatta nekem többször is az első nagyobb összeveszésnél.És magától hozta nem mondta neki senki hogy hozzon. És nem tudja milyen érzés mert ő soha nem szült gyereket mert az én párom örökbefogadott gyermek volt.
2012. aug. 22. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Attól még ő párod ANYJA mert ő nevelte fel....
2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 13:43


Ez nem indok arra, hogy így viselkedjen.:S


Kérdező! ne foglalkozz vele. Nem tudom, mi állhat a háttérbe nála, de általában az szokott lenni, hogy nem akarják elengedni a fiukat, nehezen viselik el, hogy már egy másik nőért is rajong, nem csak értük. Pedig ugye a 2 érzés nem ugyanaz.

Legideálisabb az lenne, ha ilyenkor a fia elmagyarázná neki, hogy attól hogy felesége, családja van, ő ugyanúgy az anyukája marad, és szeretni fogja, de ez az élet rendje. Nem lehet örökké anyucival lakni, hisz mindennek megvan az ideje.


Legrosszabb esetben viszont, ha nem segít semmi. Gondolok itt, amikor az anyuka ezek ellenére is irányítani akar, s beleszólni a fia családjának életébe. Ekkor kell egy ideig mosoly szünetet tartani, hogy megértse a mama, hogy nem lehet önző, s ideje lenne azt is nézni, hogy a fia boldog legyen.

2012. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Azért mégis csak légy óvatos, ha haszonélvezete van a házon, bármikor kirakhat benneteket! A haszonélvezeti jog felülírja a tulajdonjogot. (Máris érdeked fűződik hozzá, hogy jobb viszonyban legyetek)
2012. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!