Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kicsodám lehet ő?

Kicsodám lehet ő?

Figyelt kérdés
Nos,van egy fiú,és én vagyok neki a nagynénje.Neki van egy lány unokatestvére,és az nekem akkor kicsodám? Ja és a kereszt apánk is ugyanaz.

2012. ápr. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Másod, vagy harmad unokatestvéred.
2012. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy ugyanaz a keresztapátok az nem mond semmit, mert az nem biztos, hogy rokon.(lehet az is de lehet, hogy nem)Az a lány, akit te kérdezel neked már nem közeli rokon (bár a rokoni szálat végig gondolva lehet akár a lányod is, de gondolom azt tudnád).
2012. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő egy távoli rokonod.
2012. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy a nagynénje vagy az azt jelenti hogy a testvéred gyereke? Tehát a testvéred gyerekének a másik ágról származó unoka testvére? Hát ő nem vérrokonod. csak egy rokon.
2012. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

utolsónak: nem a testvéremnek a gyereke,hanem az unokatestvéremnek a gyereke. A tesómnak még nincs is. :)

2012. ápr. 21. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk erre azt mondják: "valami rokon" :)


-Ha te vagy a nagynénje, akkor az azt jelenti, hogy ő valamelyik testvérednek a gyereke.

-Az ő unokatestvérei a szülei testvérinek a gyereke... (pl a te gyereked is az ő unokatesója lenne. )

-Ergo: Az ő összes unokatestvérének te a nagynénije vagy. kivéve annak az egynek aki a sajátod:)

2012. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,de ez olyan bpnyolult dolog...jó sokáig kellett értelmeznem... :D
2012. máj. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!