Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak hogy az anyukám...

Mit csináljak hogy az anyukám kicsit többet engedjen nekem?

Figyelt kérdés

Nem öltözhetek úgy ahogy én szeretnék.Ha elmehetek egy iskolás buliba akkor legkésőbb fél 8-ra haza kell mennem.

A barátnőimet elengedik bárhova csak nekem nem engednek semmit és szerintem ez ciki.

15/lány vagyok és még a telefonomat is elveszik tőlem este.

Nem tudom hogy mondjam meg neki hogy már nem vagyok kislány tudok magamra vigyázni.

Ha ezt így elmondom akkor kiröhög vagy meg sem hallja amit mondok :(

Már nagyon szeretném ha lehetne saját véleményem.

Az a furcsa hogyha kérek tőle valamit akkor nagylány vagyok de ha én akarok valamit csinálni kislány vagyok.

Nem tudok ezen kiigazodni valaki nem segítene nekem? :(

Előre is köszönök mindent.


2012. jan. 30. 14:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
Megértelek, de segíteni nem tudok...:( Én 13 vagyok, és sehova nem engednek el egyedül, még suliba se, vagy egy utcánál messzebbre...és engem is nagyon idegesít -.- nem mehetek sehova a barátaimmal, még úgy se, ha kocsival elvinnének a szüleim...ha meg valakihez át akarok menni, azt külön fel kell hívniuk, hogy "úristen, kikhez mész?? én nem ismerem a szüleit..." És üzenem minden felnőttnek, aki kioktatja a tizenéveseket, hogy NEM, egy 15 éves már nem kislány.
2012. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"NEM, egy 15 éves már nem kislány."


Akkor mégis micsoda?

2012. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!