Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Jujj nagyon rossz dolgot...

Jujj nagyon rossz dolgot csinálta? Ugye? Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon megbántottam a nagyim,azt kívántam neki h betegedjen meg péntekre merrt nem szeretnék vele menni egy helyre ahova mást tinik is ott lesznek.Imátkoztam hogy legyen beteg.Egész nap sírt :((( NAON SZéGYELLEM MAGAM.mIT TANáCSOLTOK MIT CSINáLJAK?? Plíz fontoos!!
2011. okt. 17. 15:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ó nagyon sokat segítettetek nekem.Komolyan.Vetrtem neki virágot és Milka csokit és megmondtam én is neki hogy mennyire sajnállom és hogy nem gondoltam komolyan úgyhogy tnx
2011. okt. 18. 16:09
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor pár nap és megbékél, amúgy beszéld meg vele hogy nem az Ő korával van a baj.Csak te a hasonló koru tinik között vele gyereknek érzed magad.Tehát Őt nem szégyelled ha nem magadat ha vele vagy olyan társaságba.Tuti érteni fogja, szerintem Ő azt hitte hogy Őt szégyelled a kora miatt.
2011. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A fenti véleményeken túl: tanulj belőle!Biztos megbocsájt, de azért nem fogja Neked elfelejteni biztos!
2011. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Meghalt a mamám :((
2011. okt. 21. 15:46
 15/15 A kérdező kommentje:
ma reggel 6:58 kor :( ne kelt föl :((
2011. okt. 21. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!