Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ez mennyire normális ebben az...

Ez mennyire normális ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsém, aki 14 éves néha anyának szólít és azt mondja mindenkinek, hogy neki 3 anyukája van. Azt tudni kell, hogy az édesanyja, a nővérem 6 éve meghalt. Az apja elvett egy másik nőt, így van neki egy mostoha anyja, akit gyűlöl, de ez kölcsönös, ott van még az idősebb nővérem, őt is az anyukájának tartja, meg ugye vagyok én, de engem jobban szeret, mint a másik kettőt. Velem osztja meg a gondjait örömeit, nekem mondta meg először, hogy átment a kismotorvizsgán. De ami a legjobban szíven csapott, persze pozitív értelemben az az, hogy azt mondta ne szüljek gyereket, mert ő itt van nekem! Annyira aranyos volt!
2011. aug. 3. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van.

Nem számít, hogy normális-e....

A lényeg, hogy szeret és sok érzelmi támogatást adtál Neki :)

2011. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, hiszen sokat voltál a közelében és mivel az anyukája testvére vagy, bizonyára hasonlítotok is. Kell neki egy nő, akire anyaként tekinthet és ezt benned találta meg.

Nincs ezzel gond.

2011. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!