Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak? Mi legyen ?

Mit csináljak? Mi legyen ?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18L van egy gyerekem a páromtol de az első apasági 0%volt mielőtt valaki meg kérdezi miért csinálták mért anyám azt mondta nem hasonlít az apjára és azért szóval az első 0% volt és mivan ha a második is 0% lesz ?? Ő az apja csak vele feküdtem le és hasonlít is rá de félek hogy az is 0% lesz hiába ő az apja mert ha az lesz elveszítem őt is meg anyosommekat is ! Nem félek tudom ő az apa csak nem szeretném hogy megint ez legyen mikor 0% lett akor is sírva lepődtem meg hogy azt hogy és ja..
júl. 11. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Feladsz egy fényképes hirdetést:

"Emlékszel rám? Gyerekem apját keresem." 😀

júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gugu Gabor ***** válasza:
77%
Szerintem nem számítástechnika a téma...
júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"nem hasonlít" ???

Egy kis fekete gyerek a tősgyökeres fehér családban? Afrikában voltatok nászúton?

Ezt köszönd meg anyádnak. 😁

júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Na ilyen nincs. Még a gyakorin se. Ellenőrzött körülmények közt volt a mintavétel?
júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"miért csinálták mért anyám azt mondta nem hasonlít az apjára és azért"


Hogyha anyád azt mondta volna, hogy Hasfelmetsző Jack-re hasonlít, akkor a Scotland Yard telefonszámát kérdeznéd most itt?

júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Napikamu
júl. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Legközelebb 2x is meg fogod gondolni hogy a nyári fesztiválokon ájultra idd magad és a melegben ruha nélkül aludjál közszemlén ezen fesztiválokon..
júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Végső esetben genetikai vizsgálatot is lehet kérni, bár az több 100 e., ha jól tévedek.
júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Gondolod a mostani szakvélemény fényképek alapján kártyavetéssel készült..???

A genetikai vizsgálat manapság fillérekbe kerül és 100% pontos ha jó a mintavétel (és nem disznópörkölt evés közben történt).

júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meglehet hogy nem az apukától van a minta.

Viszont ez nem lehet véletlenül, valószínű retteg attól hogy a saját gyerekével bármit is csinálnia kelljen. Nem akar foglalkozni vele, rákölteni, stb.

aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!