Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Erre a Radix családfakutatós...

Erre a Radix családfakutatós oldalra érdemes befizetni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 26. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi a befizetési díj?
2010. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre énis kíváncsi lennék, már nézegettem az oldalt..
2010. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6000 forint. Ahányszor keresek, mindig olyan hívogatóan jönnek fel találatok... 100 rekordot lehet letölteni, de ezt sem értem, az, hogy megnézem egyenlő azzal, hogy letöltöm? Mert ott van az is, hogy plusz 15 másolat...
2010. aug. 26. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hello!


Szerintem mérlegelj, aztán döntsd el magad. Nem szeretnék rossz üzletet csinálni ennek az oldalnak, de...


...ha magad csinálod a családfakutatást, akko 0 ft-ba kerül. ezen az oldalon olyan infók vannak, amik személyesen utánajárva is elérhetők. utolsó sorban pedig nem is biztos, hogy annyi adat lenne, amire számítanál.


ezen az oldalon iparosok vannak, vasúti dolgozók, iskolai értrsítők, meg ilyesmik... én is nézegettem az oldalt, de nem találtam túl sok használható adatot. ebből a 6000 ft-ból meg egy levéltárban majdnem 2× kérhetsz le a MOL-ból mikrofilmtekertcseket, hogyha a kívánt adatok nincsenek meg az általad látogatott levéltárban. Mondjuk, ha Bp.-i vagy, akkor mind1 is, minden helyben van és nem kell fizetni. Azért kíváncsi lennék, hogy az az előfizető, aki befizette az összeget, az mennyi hasznos infót talált.

2010. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából így nem is tudom, mi kéne nekem. Gondolom beírogatnám a nekem kellő neveket, aztán talán kijön valami. Csak most talánból nem szeretnék elpazarolni 6 rugót. Tényleg jó lenne valakitől megtudni, hogy mik vannak ott regisztrált felhasználók számára, de úgy látszik, ilyen emberből nincs túl sok...
2010. aug. 27. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Levelezzél rokonokkal, unokatesókkal, főleg idősekkel és rakd össze magad ingyen.

Én így csináltam.

Akinek írtam, megigértem, hogy Ő is kap belőle amikor kész lessz és senki sem mondott nemet.

Volt olyan, hogy csak ámultam, milyen visszamenőleges tudással rendelkezik, sőt amit nem tudott, megmondta, hoga menjek, vagy hova írjak.

2010. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!