Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A nagynéném harmadik unokatest...

A nagynéném harmadik unokatestvérének az unokája az nekem milyen rokonom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen
2010. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Távoli.
2010. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen igen távoli.
2010. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felénk erre azt mondják, hogy "dunántúli" rokon.
2010. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Passz. Nincs rá név. Nekem már az is gond, hogy az unokatesó, kislányát nem tudom rokonságilag megnevezni, sem a nagymamám testvérét. (régebben azt mondta, hogy ő nagynéni, de ez azért nem teljesen pontos elnevezés)
2010. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a nagynénéd vérszerinti, akkor ugyanaz, mint ha valamelyik szülőd harmadik unokatestvérének lenne a megfelelő rokona. Ekkor így kérdezted volna.

Ha a nagynénéd nem vérszerinti rokon (valamelyik szülő testvérének a párja), akkor az illető neked nem rokond, vagy legalábbis nem ezen a vonalon. Nem vérségi alapon tartoztok egy nagy családhoz.

2010. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a nagynénéd valamelyik szülőd testvére, akkor a te gyereked lesz az "unoka" ötödunokatestvére... Ha ezt még számolják egyáltalán... :D
2010. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!