Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Félek ezektől az...

Mit tegyek? Félek ezektől az állatoktól.

Figyelt kérdés
Anyosoméknak van több száz kacsa, csírke és 20 bikaborjú. Ők elvárják, hogy segítsek nekik a gondozásukban, jó a baromfit még meg is tudom etetni de a bikáktól félek. Van valami megolxás?
2013. aug. 20. 17:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Hat akkor nincs sok választásod, vagy megszoksz vagy meg szögsz
2013. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha elköltözünk a párommal akkor a párom ugyanúgy tartani fog bikákat. Hogy akadájozzam meg?
2013. aug. 20. 17:46
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Mondd meg, hogy félsz a bikáktól, inkább valami másban segítenél többet, vállalnál többet, hogy kivedd a részed a munkából, de a bikákhoz nem szeretnél bemenni.

Azt, hogy a férjed bikákat tartson nem feltétlenül kell emiatt megakadályozni, vele is meg kell beszélni, hogy tarthat, de te nem fogsz velük foglalkozni, ez rá fog hárulni teljesen.

2013. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Ha elköltözünk a párommal akkor a párom ugyanúgy tartani fog bikákat. Hogy akadájozzam meg?


... hmmm... ezt nyilván tudtad, mielőtt annyira komolyra fordult közöttetek a dolog, hogy odaköltöztél. Mikor értik már meg végre felnőtt emberek, hogy a párjuk nem kisbaba, vagy idomítani való palotapincsi, és NE akarják alapvetően megváltoztatni? (gondolok itt most konkrétan az állattartásra)

Bár... "akadájozni", nem tudom, hogyan kell... kisegítenél, kérdező?

2013. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

Milyen hely ez, ahol a nő gondozza a bikát? Nekünk is van bikánk, de mi nők max. megcsodáljuk őket. Pedig van mit csinálni, etetni, de a bikákat nekünk nőknek csak nézni lehet, oda nem engednek a férfiak.


Mondd meg, hogy félsz tőlük, ha van más helyette inkább azt csinálnád.

2013. aug. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Másik dolog. Ez egy életforma. Szokd meg, fogadd el, vagy keress mást. Ebbe az ember beleszületik, belenő, ez lesz számára a természetes. Ha neked ez nem tetszik, akkor hagyd ott és keress magadnak "városi" fiút. Ez a fiú nem fogja fel adni az egész életét ezt az életformáját ezt a munkát, jövedelemforrást, jövőt csak azért, mert a csaja úgy van vele, hogy fél tőle, meg nem szereti. Akkor keresni kell olyat, aki megfelel neked.


Ráadásul elég alattomos vagy, mert ahelyett, hogy nyílt kártyákkal játszanál próbálod eladni magad, hogy aztán később mikor már úgy érzed biztos helyed van, akkor megmutathasd az igazi arcod és teljesen más életre kényszerítsd a barátodat. Csakhogy ez nem fog menni és most mindkettőtök idejét pocsékolod.

2013. aug. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy miért pontoztad le a 7-est, de tényleg ne menj be piros pólóban. Ez nem vicc!
2013. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%
Ezen mit nem lehet megmondani? Pároméknál van egy pince, ami tele van pókokkal (kinn van a kertben, lényegében csak egy lyuk)... én már az elején kijelentettem, kérhetnek bármit, de akármi is legyen abban a pincében, én oda le nem megyek, vagy ott halok szörnyet. Néztek rám, majd nevettek de elfogadták. Nem is kuldenek a pincébe zoldségért.
2013. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!