Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell eröltetni a hülyesé...

Miért kell eröltetni a hülyeséget?

Figyelt kérdés

Párom szülei szerintem sokszor smucigok de azért a látszatot fenntartják hogy ők jó nagyszülők. Vettek egy szerintem butaságot az unokáknak. A mi legidősebb kisfiunk már elején megmondta hogy ez nem lesz jó. Nem tudnak vele 6-an játszani unokák. Ők azt mondták neki hogy inkább köszönje meg hogy vettek ilyet.

Én erre meg azt momdom hogy miértnem kérdeztek meg először minket hogy jó e mielőtt feleslegesen kidobnak 20 ezer ft-ot. Nem mellesleg ha még 10et hozzáadnak (amire amugy futtya nekik) normális ajándek lesz belőle. Es komolyan a 6 unoka nem tud ezzel jatszani....csak a veszekedes lesz belőle.

Miután én is megmondram hogy ez babáknak valo annyit mondtak higy ők ugy gondoltak h 1 játszik addig a többi mast csinál. Most ez komoly? Én meg ugy gondolom higy ez dedó konkrétan. Néha sírni tudnék olyan butasagokat csinálnak. És ezek mind amiatt vannak mert sporolnak. Ami alapvetően nem gond de igy gagyi dolgot vesznek. Inkabb ne vettek volna gagyit és én hozzaadok kicsit hogy normális dolog legyen belőle!


ápr. 16. 22:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem.

Hol van ez a játék? Anyósék?

Miért kellenne egyszerre 6 gyereknek játszani vele? Valami kommunában él az egész család?

Ha nem, akkor miért nem viszitek haza a saját házatokba és akkor a kis csimotátok egyedül játszhat.

Tényleg nem értem...

ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Aki képes leírni azt a szót, hogy futtya, az ne beszéljen arról, hogy más mekkora hülyeséget csinál. Jó?
ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, vehettek volna inkább egy helyesírás kéziszótárat... neked...
ápr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na jo. Egy 1x1 meteres homokozot vettek amibe ha 1 gyerek beleül akkor tele van. Szerintetek ennek mégis mi értelme van? Kulonben meg ha vesznek vmit sokszor megnmondjak h nem hozhatjuk haza ez ottani jatek. Es a sogornom gyerekei is azzal játszanak igy.
máj. 2. 16:58
 15/17 A kérdező kommentje:
Higyjétek el van pénzük nagyobbra....
máj. 2. 16:59
 16/17 A kérdező kommentje:
Elképzelem hogy egyszerre 1 gyerek homokozik a többi meg nézi.... erdekes jelenet. Szerintem akkoris hülyeséhet csináltak. Megvették ugy hogy előtte megkérdeztek volna minket. Hasonlo koru amugy a 6 unoka.
máj. 2. 17:01
 17/17 anonim ***** válasza:

14.

Oksa, így már érthető.


"Kulonben meg ha vesznek vmit sokszor megnmondjak h nem hozhatjuk haza ez ottani jatek. Es a sogornom gyerekei is azzal játszanak igy."


Ebből is látszik a smucigságuk, hogy az egyszemélyes homokozóval, letudták az összes unoka játékát.

Nem érdemes semmit mondani nrki, mert föld buták, meg szarrágók.

máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!