Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A medvék hogy találnak annyi...

A medvék hogy találnak annyi táplálékot egy erdőben, hogy jóllakjanak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy egy medve megeszik naponta 25 kiló táplálékot.Nem hiszem,hogy egy erdő annyira tele van málnabokrokkal meg mézzel,hogy egy egész medvepopuláció jól lakjon belőle

2019. jún. 25. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak málnával és mézzel élnek a medvék. Plusz a vadászterületük több négyzetkilométer is.
2019. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkapják ők ugyanúgy az elkóborolt àllatokat is ha nagyon éhesek
2019. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,95%-ban csak növényeket esznek és csak akkor esznek húst ha nagyon muszály
2019. jún. 25. 23:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Legalábbis ezt olvastam
2019. jún. 25. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
A medve ragadozó állat, nem növényevő, őket nem érte el még a vega életmód xdd
2019. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A medve mindenevő.Egyedül a jegesmedve ragadozó
2019. jún. 26. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
A medve mindent megeszik, legel, bogyókat, kiássa a gyökereket, levadász akár vaddiszót, beláthatatlan mennyiségű tápláléka van
2019. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, egy medve is fel tudja magát találni, ha éhes. 😉
2019. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
El se hinnéd mi mindent képes megenni egy éhes medve, persze ha teheti ő is válogat. Szinte minden elérhető élőlényre vadászik és ügyes halász is. E mellett bogyókat magokat, erdei gyümölcsöket, gyökereket, kagylókat, rovarokat, csigákat, tojásokat is esznek. Rossz időkben a dögöt sem vetik meg, sőt a túlélés érdekében a saját kölykét is megeszi. Az is sokszor előfordul, hogy éhezik, szóval nem mindig jóllakott a medve sem.
2019. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan kérdés, hogy mit eszik a szarvas, most az, hogy mit eszik a medve. Nem lehet teljes körű választ adni erre, mert konkrétan az erdőt eszi. Gombákat is, növényeket is, állatokat is. Talán a csikókal az, aminek meg fel tudnám sorolni ah étlapját
2019. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!