Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » SOS! Bent van a szobábanegy...

SOS! Bent van a szobábanegy imádkozó sáska, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szobámba nem tudom hogy, de bejutott egy sáska, zöld és óriási. Bezártam az ajtót és kijöttem a nappaliba, de nem merek bemenni, mit csináljak? Lehet valami segítséget hívni ilyenkor? Hány napig él egy sáska?
2019. jún. 12. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Égesd el!


A lakással együtt!

2019. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
Imádkozzatok együtt a lelkedért!
2019. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Fogj egy üvegpoharat, és egy kemény papír darabot. (füzet borítólapja pl: vagy alátét) Menj a sáskához, és tedd rá gyorsan a poharat. A pohárban nem tud elugrani, fogoly lesz. Csúsztasd a pohár alá a kemény papírlapot, vagy alátétet. Ha ez megvan, akkor szépen felemeled a poharat úgy, hogy a kemény alátéttel együtt. Így kitudod vinni az udvarra. Ott meg gyorsan ráz ki a poharat.. Semmi bajod nem lesz
2019. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
87%
Dobj ra egy rongyot, probald meg ugy megfogni es engedd ki az ablakon
2019. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De nem merek bemenni a szobába! Egyedül lakom, 23 éves vagyok. Nincs valami segélyhívó szám? Rendőrséget hívhatom? Már hívtam volna, csak nem akarom egy vészhelyzet elől foglalni a vonalat..
2019. jún. 12. 23:45
 6/23 anonim válasza:
94%
Nehogy mar emiatt hivd a rendorseget.. komolyan azt hiszed barki is kimenne emiatt? Akkor aludj ma a nappaliban ha ennyire felsz
2019. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez a kérdés nem kamu, akkor kérdező te nem vagy 100-as! 23 éves létedre úgy viselkedsz mint egy hisztis ovis. Rendőrséget azt..meg még mit nem! Talán ki is hivhatnád őket, aztán ird ide a fejleményeket, had röhögjek egy jót elalvás előtt!


Amúgy én a pókoktól félek, de mindig ki szoktam őket tenni az udvarra! Fogok egy poharat vagy hasonló átlátszó alkalmatosságot és egy gyors határozott mozdulattal ráboritom. Ahogy fentebb már irták is..egy papir megy a pohár alá, aztán szépen kiviszem. Egyszer hozzám is bejött egy sáska. A függönybe kapaszkodott. Én fél óráig csodáltam közelről, mire kiköltöztettem. Nem bánt.

2019. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Jó ha tudod. Ha ezért rendőrt hívsz, és ne adj isten kimennének, pénzbüntetést fogsz kapni. Ugyanis elveszed a rendőrség elérését esetleg olyan személytől akinek tényleg szüksége lenne rá. Én undorodom a rovaroktól de ennek ellenére nem ölöm meg őket. Fogj egy poharat, és vidd ki. A sáska jobban fél tőled mint te tőle.
2019. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Fiú vagy lány vagy? Ha az utóbbi akkor szívesen átmegyek segíteni.
2019. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%
Porszívó?
2019. jún. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!