Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit szóltok ehhez a YouTube...

Mit szóltok ehhez a YouTube filmhez, ami az USA vadvilágát mutatja be?

Figyelt kérdés

Ezen a linken érhető el:

https://www.youtube.com/watch?v=Sr3L0iaIUVs


Mi a véleményetek a mondanivalójáról? Az ország és az őshonos állatok bemutatásáról?



2019. máj. 2. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te csináltad? - Valami borzalmas. Tele van lopott, nem összefüggő snittekkel. A kommentár pedig, őszinte leszek veled, olyan mintha egy pap prédikációját hallgatnám.
2019. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy tetszik vagy nem tetszik, ez a Te szíved ügye!


Sok barátomnak, rokonomnak és ismerősömnek tetszik, szerintük király.


Méghogy papi prédikáció! xD 🤣

2019. máj. 3. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy tetszik vagy nem tetszik, ez a Te szíved ügye!"

Véleményt kértél, leírtam a véleményemet. :)


"Méghogy papi prédikáció! xD 🤣"

Igen, méghozzá azért emlékeztet rá, mert a magánhangzókat kitartod, alulról kezded a mondatot, utána egyenletes hangszínen tartod, majd a végét ismét leviszed mélyre. Misén pontosan így szokták felolvasni azokat a részeket, amiket énekelni kell.


De nyugodtan lehet rajta röhögni, csak attól nem leszel előbbre. Ha minőségi munkát akarsz végezni, akkor legyen önkritikád és gondolkozz el a másoktól érkező kritikákon is, mert ezekből tudsz fejlődni.

2019. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom! Csak elmondtam a véleményemet.
2019. máj. 3. 18:09
 5/11 Salx Narval ***** válasza:
80%
Olvasva a kritikát kíváncsiságból belenéztem, hát ez tényleg a templomi kántálásra emlékeztet. Ezen tényleg változtatni kellene mert így nagyon fura, már-már röhejes. Bocs de ez az én véleményem is. Ígérem ha lesz időm végignézem és a tartalmáról is véleményt mondok. Nem szabad ezt sértésként felfognod, hidd el jobb lesz az egész ha változtatsz a beszédstílusodon, ha nem megy akkor mással mondasd föl. Most komolyan, egy kántor is megirigyelhetné.:D Bocs.:D
2019. máj. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem.


Amennyire igyekszem, változtatni fogok, de eltűröm a kritikát.


Várom, hogy végig nézd!

2019. máj. 4. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én el is mentettem, mert nem bírok ki egy percet sem röhögés nélkül. ez egy paródia videó, vagy te tényleg így beszélsz? Bekönnyeztem esküszöm xdd
2019. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan komolytalanul beszélsz benne hogy hihetetlen. Egy természetfilmben nagyon zavaró, ha a narráló úgy beszél mintha bárnelyik pillanatban kiszakadna a nevetéstől. Gúnyos ez a film, vedd komolyabban, beszélj lassabban és érződjön hogy valóban érdekel és ismered a témát amiről szó esik.
2019. júl. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as!


Hát, ilyen a hangom, nem tehetek róla, de nagyon szeretem csinálni.


Azért nem csinálom lassabban a szöveget, mert arra is törekszem, hogy a nézők értsék és hallhassák, hogy miről is van szó. A lassú beszéd az olyan halkabb, szóval nem biztos, hogy érhető hangerő.


Egyébként köszönöm a válaszát!

2019. júl. 25. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Őő hányszor emeled még ki ezt a kérdést?
2019. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!