Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szeretnék egy éti csigabigát...

Siklóimádó kérdése:

Szeretnék egy éti csigabigát tartani, de hogyan?

Figyelt kérdés
egyet lehet magában tartani ? , és mit adjak majd neki enni ?
2012. szept. 30. 15:06
 1/8 chrishu ***** válasza:
Kaja vagy házikedvenc lesz belőle?
2012. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még szép hogy házikedvenc ....,szánalmas..:/
2012. szept. 30. 15:36
 3/8 chrishu ***** válasza:
Miért lennék szánalmas?
2012. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Reni14 válasza:
100%

Az előző kommentelő nem szánalmas, tényleg ehető az éticsiga, s sokan azért is tenyésztik.

A tartással kapcsolatban pedig annyit,hogy az éticsiga helyes kis állat, nem kell neki sok hely... Én egy 25 literes terráriumba tartanék kettőt <---- ez fontos!!Nem lehet gyedül tartani

És sok földet lehet használni, virágföld, kókuszföld stb, persze mindennek meg van a hátránya...

A terkó tetejét le kell fedni, nehogy elszökjön, és ne rakj bele követ, mert ha leesik, széttörhet a háza

Szinte mindent megesznek, nagyon szeretik a paradicsomot, dinnyét, paprikát, almát, salátát, uborkát stb... a magas oxalát tartalmú zöldségekkel, gyümölcsökkel vigyázni kell! Meg jól le kell mosni mindent!

Nekem is vannak csigáim, csak azok afrikai óriáscsigák, kicsit nagyobbak, szebbek, egzotikusabbak. És őket sem nehéz tartani. Nekem most vannak eladó kiscsigáim, ha érdekel, írj!

2012. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de milyen kiscsiga ,
2012. szept. 30. 16:03
 6/8 A kérdező kommentje:
tudtoknekem csiganevet mondani ?
2012. szept. 30. 16:13
 7/8 Reni14 válasza:

Bocsánat, elfelejtettem... afrikai óriáscsiga(achatina fulica coloba) Szép nagy csiguszok lesznek :)

Az én csigáimat Frédinek és Béninek hívják :D

2012. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja értem , köszi a válaszokat :)
2012. okt. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!