Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy orángután erősebb mint...

Egy orángután erősebb mint egy ember?

Figyelt kérdés

szept. 12. 18:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem élőben nem ijesztő.


Különféle állatokkal lehetett fényképezkedni: gepárddal, orángutánnal, elefánttal, különféle madarakkal, kígyókkal, sőt zsiráffal, stb.

A gepárdot akár az öledbe is tették, de a legtöbben csak leűltek mellé, hogy a feje "a másik oldalra essen".

szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
82%

Erősebb

Ha az embert bekéne sorolni az erős vagy a gyenge emlős kategóriába a gyengébe menne

Rengeteg állat erősebb, gyorsabb mint az ember.

szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim válasza:
88%
Gyenge, átlag hím orángutánnál lehet erősebb egy ember, de a nagyobb példányok akár 90-100 kg-t is nyomhatnak. 2,5 méter karfesztávval elég komolynak tűnnek. Én 2 méter magas vagyok és 100 kg, de nem bunyóznék velük.
szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
90%
A hím sokkal erősebb, mint a nőstény, de még az is elbánna egy emberrel, ha veszélyben érezné a kölykét.
szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 Versenyzővagyok ***** válasza:
85%
Többszörösen
szept. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Már a csimánz is, pedig az sok esetben kissebb az orángutánnál. Volt is egy eset, amikor egy nőnek szó szerint letépte a házi csimpi az arcát :/
szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
27 # igen azt én is hallottam, de szerintem egy kigyúrt, erős férfi egy csimpánzzal még elbírna
szept. 13. 07:52
 28/55 anonim ***** válasza:
51%

27:


Nem veszed számításba, hogy a csimpánz harap is.


Előszeretettel támadják az arcot, az ujjakat és a heréket.


Egy bedühödött felnőtt hímcsimpánzzal szemben semmi esélye egy férfinak

szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
69%
szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
28 # Hivatalos oldalak szerint 1,5 ször erősebb a csimpánz egy àtlag embernél. Akkor szerinted egy kigyúrt erős embernek nem lenne esélye?
szept. 13. 17:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!