Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi a véleményetek a rókákról?

Mi a véleményetek a rókákról?

Figyelt kérdés

szept. 6. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Aranyos teremtmények és különlegesek hiszen rengeteg színben fordulnak elő peldaul vörös, ezüst, fekete, és nem ritka a fehér foltos sem.

Viszont kartékonyak is és terjesztenek betegsegeket meg kell találni az egyensúlyt a vadaszatban, hogy bizonsagosan gyönyörködhessünk bennük

szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Cukik.
szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Szépek,aranyosak.Állítólag nagyon büdösek.
szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Szépek, nincs bajom velük.
szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

Magyarországon a ravaszság és szabadság szimbólumai Fekete Pityke regénye óta.


A nyugati országokban ezzel szemben a sunyiságé.

szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem őket, szépek. A betegség hordozásról az jut eszembe, hogy olvastam, hogy a nemzetközi teherhajóforgalom mennyi betegséget visz például a hajók falán is. Tehát a trópusokon odatapad egy kis nyavalya és elutazik északra, ott aztán arat a helyi faunában...
szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Én főként prémes állatként és kártevőként gondolok rá. Az emberlakta területekkel eléggé sok dolog miatt összeférhetetlen.
szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 kürtőskalácska ***** válasza:
72%
Szép állat sokat látom őket.
szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Szépek és aranyosak.

A szomszéd utcában van egy család, akik egy róka menhelyet tartanak fent, ahogyan hallottam elégé költséges. Ahogyan erőre kapnak, vissza engedik őket az erdőbe.

szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

A vadonban szépek, és szívesen látom őket, nagyon cukik.

Viszont sajnos egyre többen tartják őket illegálisan háznál, édesapám magánállatorvos (falun) és múltkor is olyan esethez kellett menni hogy ketreceben tartott rók harapott embert.

szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!