Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vaddisznó itt van a táboromban...

Vaddisznó itt van a táboromban jelenleg is a bükkben. Függőágyban fekszem, de túrja a cuccaimat. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

júl. 24. 23:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A zseblámpának a spektográfa elriasztja?
júl. 24. 23:32
 2/17 A kérdező kommentje:

De örülnék neki, hogyha kitalált sztori lenne, de sajnos egyáltalán nem én találtam ki. Feljöttünk 4 napra a bükkbe túrázni, letértünk valamelyest az útvonalról tábort verni és főztünk krumplit. A maradék burgonyát sikeresen kintfelejtettük, és mikor nyugovóra tértünk volna a függőágyban betámadta a tábort egy vaddisznó és elkezdte cimbászni a táskámat…

Örülnék neki, hogyha komolyan vennéd, mivel jelenleg is itt fekszem mozdulatlanul ebbe a f0s függőágyba és nem tudom hogy mit tegyek…

Már lassan összepisilem magam, egy órája járkál vissza a táborba..

júl. 24. 23:52
 3/17 A kérdező kommentje:
Itt van mellettem a földön a jbl charge 4esem hogyha benyomok valamit max hangerőn elmegy?
júl. 24. 23:53
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Ne támadj rá, bevadul, és előle nem futsz el.

Keress vadriasztót a youtubeon.

júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem találok youtubeon. Lassan széttépi az egész táskám…
júl. 25. 00:15
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
végül mi lett?
júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre elment, vettem a bátorságot és kinéztem. Meg pisiltem egyet. Annyira nagy kárt nem okozott de beszaratott rendesen
júl. 25. 00:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Főleg hogy vissza járkál állandóan
júl. 25. 00:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Hat így sokat nem fogsz aludni :/
júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Ha többesszámban mentetek túrázni, akkor most miért vagy egyedül? A többiek hova lettek, vagy miért egyedül szenvedsz itt?

Amúgy ha épp nincs ott a vaddisznó, gyújtsatok újra tüzet, aztán felváltva üljetek a tûz mellett, hogy ki ne aludjon reggelig. A vaddisznó nem fog odamenni az égô tûzhöz, meg ha látja, hogy van ott ember is. Magától az sem keresi a bajt.

júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!