Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nyest/menyét ellen mi a...

Nyest/menyét ellen mi a hatásos megoldás ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valami el kezdte ismét ölni a galambjaimat ,csak a fejüket szedi le és annyi ,én nyestre tippelek vagy hasonlóra. Sehogyse tudok megszabadulni tőle ,már mindent próbáltam amit neten láttam , nyest sprayt , kutya ürüléket, ecetbe és benzinbe mártott rongyot stb de semmi se űzi el, megpróbáltam minden kicsi lyukat betömni és mégis valahol bejut de fogalmam sincs hol... Élve fogó csapda is mindig kint van de semmi. Valakinek bármilyen tipje ellene ? Legszívesebben olyan választ hallanék ,hogy hogyan tudnám megmérgezni mert már a tököm tele van vele.

júl. 11. 05:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Valóban lehet nyest, menyét, dr akár patkány is.

Az, hogy mit lehet tenni ellene, nagyban függ a hely adottságaitól, de az elriasztás, távol tartás eszköze lehet egy mozgékony, éber kutya, ami meg is fogja, vagy elűzi a károkozót, ha oda merészkedik.

Nem ürüléket kell kenegetni, bűzbombákat telepíteni, azok eredményességét megtapasztaltad.

Egy búvóhelyekkel teli területen még a kutyát is ki tudják cselezni, de azért egy jó parkányfó az orrával is vadászik, és a kártevők nem szívesen vonulnak át olyan nyílt területen, ahol kutya van (megpróbálják azért)

júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aprószemű drótháló..?

Nekünk is vannak állataink és van nyest is de nem fér hozzájuk. A patkány sem. Be van hálózva a föld is alattuk.

júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!