Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szeretnék menni erdőbe sétálni...

Szeretnék menni erdőbe sétálni, de félek a vaddisznóktól. Nincs még túl korán a malacos koca szempontjából?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon kicsi az esélye annak, hogy vaddisznókkal találkozol. Ha mégis, azt simán meg lehet úszni kockázatmentesen. Gyerekkoromban velem is előfordult családi kirándulás során, egy pillanatig sem voltunk veszélyben.

Gondolj bele, hány vaddisznótámadásról szóló hírrel találkoztál az elmúl években. Ugye, eggyel sem? Akkor csak nyugi. :)

2021. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért merült fel, mert én kikapcsolódni megyek az erdőbe. Nagyon lassan és halkan szoktam haladni. Szélirányra nyilván nem figyelek, de ha véletlen szembeszéllel megyek?
2021. máj. 30. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok, szintén kikapcsolódni megyek az erdőbe. Ritkán találkoztam vaddisznóval, alig pár alkalommal, többnyire estefelé, napnyugta körül/után. Ilyenkor egy-egy pillanatig láttam vaddisznót eliramodni vagy becsörtetni a sűrűbe. Ne aggódj, nem keresik az ember társaságát.
2021. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kata-Kata válasza:
54%
2021. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!