Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Üdvözlök mindenkit a kihez...

Demacsamore kérdése:

Üdvözlök mindenkit a kihez kell fordulnom hogy vadásztársaságnak tudjak nevelni fácánt és vadkacsát ? És hogy a vadkacsa meg a fácán az összel is el kotlik ? ????

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy akarod felnevelni őket, ha még az olyan alap dolgok sem mennek, hogy mikor kotlik??

Amúgy szerintem ehhez minimum őstermelői igazolvány kell plusz megegyezés a vadásztársasággal.

2020. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vadásztársaság olyan állatot vesz csak meg ami nincs emberhez szokva. Előzetesen kell velük megegyezni, de ha ennyire tájékozatlan vagy az állatokkal kapcsolatosan, el fognak küldeni.
2020. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Mondjátok, hogy ez egy darab troll, aki hetente kiír ide egy ilyen vadállat-felnevelős kérdést, és nem ennyi ember akar komolyan vadállatot hazavinni nevelgetni. :'D
2020. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll csak ha nem tudok dolgokat akkor meg szoktam kérdezni ! És azért kérdezem meg mert a nagy apám rám hagyott egy nagy állat tartó telepet ami üres és valamit szeretnék vele kezdeni !
2020. aug. 20. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen állatra van felszerelve?
2020. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4. De figyelj, ha fingod sincs az állattartásról akkor nem fog menni!

Inkább add el, egy komoly telepet baromi sokért lehet eladni.

2020. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen énis arra jutottam hogy el adom marha istállo volt 2 éve nem volt benne semmi ! Sajnos.nem.értek az állatokhoz igy igaza van mindenkinek hogy nem.érdemes bele fogni ! Köszönöm mindenkinem a hozzászolást ! Még a trollos urnak is :D
2020. aug. 21. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen állatokhoz kell vadgazdálkodási szakközép bizi minimum!
2020. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!