Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Repked egy légy körülöttem...

Kis István Balázs kérdése:

Repked egy légy körülöttem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ültem az előtérben és elkezdett nekem zümmögni és átmentem a konyhába de követett. Megint zümmög mellettem. Nagyon idegesít. XD
2018. aug. 1. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Buddhának tetsző:

- nyiss ablakot

- jöjj rá, hogy minden életforma értékes


Buddhának nem tetsző:

- somd meg egy konyharuhával


Buddhának semleges:

- várd meg, amíg magától meghal a természet körforgásának rendje és módja szerint

2018. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

Chemotox?

De akár tűrheted is, zen buddhizmusba illően nem azonosítod magadat az érzelmeiddel és csak kívülállóként szemlélődsz magadon egykedvűen, lásd: UPEKKHÁ wikipédia.

2018. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
69%

Tartsd meg háziállatnak, igen hűségesnek tűnik, nem eszik sokat, nem igényel nagy gondoskodást, lakásban tartható és viszonylag halk, nem ugat egész nap és kis helyen is el fér, afféle csendes társ, meghallgat ha bánatos vagy, vagy épp magányos.

Ha nem tartod meg, akkor hessegesd ki, de ne üsd le, mert ő sem ütött le téged, pedig megtehette volna, mert marhaságot kérdeztél!

2018. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!