Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A mai, konnektorba dugható...

A mai, konnektorba dugható szúnyogriasztók mennyire hatásosak, minden ismert szúnyogfajtát elriasztanak, vávol tartanak vagy ez nem jelenthető ki?

Figyelt kérdés

Többféle riasztó is van, régebbről olyat ismertem, amelybe egy lapocskát kellett dugni és az égett el, annak volt valamilyen szaga, van amely kis tartályból folyadékot párologtat el (bedugva felmelegszik és párolog a folyadék).

Van valamiféle összesítés, hogy hány fajta kapható és ezek melyike a leghatékonyabb, utána lehet valahol olvasni ezeknek?

A legújabb tigrisszúnyog (napszúnyog stb) ellen is hatékonyak ezek? Ha pl. udvarra kiül valaki, kivisz egy elosztót és bedugja, akkor is hat, vagy csak zárt térben tudja hatását kifejteni?



2015. aug. 19. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinti használatra a füstölgő spirál a jo.
2015. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ csak mi fuldokoltunk a füsttől de ugyanúgy csíptek....
2015. aug. 19. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még egy ilyen konnektoros biszbaszról se hallottam, ami hatásos lenne. Zárt térben sem, nemhogy odakünn. Szúnyogháló, az igen. Vegyszereset meg semmiképp sem használnék.


[link]

2015. aug. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3: De ebben vegyszer volt. És az ultrahangosról miért van rossz véleményed?


Az ajtón át kell menni néha, amin nem tudok, ha ott a szúnyogháló.:) Tehát amikor én átmegyek az ajtón, a szúnyog is átmehet. És ha már benn van a szúnyog, nem ér semmit az ajtón a háló.

2016. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!