Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókok ellen is jó a Raid...

Pókok ellen is jó a Raid spray, ami legyek és szúnyogok ellen van?

Figyelt kérdés
Bemászott egy pók az ágyam mögé, amit nem lehet elhúzni és ezért be lett fújva azzal. Lehetséges, hogy meghalt tőle (már amennyiben kapott belőle)?

2014. szept. 9. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
ja
2014. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Raid-ot nem tudom, de pl. Chemotox nem mindig öli meg a pókokat. Sőt, általában nem.
2014. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nagy eséllyel megpusztujkázott. Szerintem a permetező szert nem túl sok bogár szereti. Volt, hogy a darazsat Adidas sprayel fújtam be, pedig nem volt ráírva, hogy az ellen is jó! :D
2014. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn befujtam egy pàr pòkot raidal de nem pusztultak el, valòszínû hogy caak elmàszott
2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Viszont Raid-ben van bogarak elleni spray. Azzal, ha eltalálod a pókot elég egy nagyon kicsi is és szinte azonnal szörnyet hal a kis/nagy nyolclábú. (Nem szeretem a pókokat bent a házban.)
2014. szept. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos csak ez volt itthon, de azóta nem láttam (bár nem vagyok így se nyugodt) :/


Azért ment a zöld kéz mindenkinek~

2014. szept. 10. 13:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A Chemotox hangya-csótány írtó spray, megöli a pókokat, méghozzá elég gyorsan. A légtérbe is permetezhető légy és szúnyogírtó is, csak nem rögtön, elszaladgál egy darabig a lefújás után.
2014. szept. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb agyoncsapni?
2015. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég sok rovarra jó legyeken, s szúnyogokon kívül is, én a lepkéket szoktam előszeretettel lefújni vele.
2018. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!