Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » S. O. S.! Berepült egy hatalma...

S. O. S.! Berepült egy hatalmas dongó a lakásba, és nem merek kimenni a szobából! Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Viccen kívül, kb 4 centis, fekete, undorító, hangosan zümmög! Most bezárkóztam a szobába, nem merek kimenni! Allergiás vagyok a csípésre!

Kb 10 perce repült be, de nem merem megnézni, hogy kirepült-e már! Mit csináljak?!


2014. ápr. 12. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szólj valakinek, aki otthon van (ha egyedül vagy, akkor mikor jön haza valaki?).


Egyébként első körben nyugodj le, ne pánikolj. Ha nem hadonászol körülötte, nem csíp meg.

2014. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:
0%
növessz 2 nagy golyót, de sürgősen
2014. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ide maximum csak holnap reggel jön valaki. :(

Egy az, hogy félek is tőle, 2 pedig hogy allergiás vagyok a csípésre, tehát duplán be vagyok most sz*rva. :(

2014. ápr. 12. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván az oktatás hibája, hogy az emberek nem tudnak különbséget tenni veszélyes és veszélytelen rovar között. Ez a tiéd csak zümmög, de nem fog bántani, bár már későn láttam a kérdésedet és lehet, hogy megoldódott a problémád. Remélem túlélte a rovar (is).
2014. ápr. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Élsz még? :D
2018. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm kérdésed. :D
2018. jan. 18. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!