Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lehetséges hogy tigris szunyog...

Lehetséges hogy tigris szunyoggal szoktam talalkozni?

Figyelt kérdés
Egyik nap arra lettem figyelmes hogy ram szallt egy szunyog de nem a sima egyszeru hanem csikos volt a laba. Rákerestem neten és tigrisszunyog. Azt olvastam 21 fajta betegseget hordozhat vagy tobbet. Parázzak?
szept. 12. 12:20
 1/4 Awatpr0 válasza:
89%

Igen, lehetséges, valoszínűleg az volt.

Minek? Miben segít az, hogyha parázol?

szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Nemrég kíváncsiságból felboncoltam egy közönséges hazai szúnyogot,43 különböző kórokozót találtam benne,a tigris szúnyog elbújhat mellette.
szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetett tigris szúnyog. És?

Kutatások és tanulmányok sora bizonyította, hogy az okostelefonokon akár 15 ezernél is több baktérium található meg, köztük Streptococcus, E. coli. Szennyezettebb, mint egy nyilvános wc ülőkéje. Jelen helyzetben pedig csak rád szállt egy kósza szúnyog, mégcsak meg sem csípett, ha jól értem. Gondolod, hogy reális a félelmed?

szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha parázol legközelebb majd nem fog szádszállni?
szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!