Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért van, hogyha éjjel...

Miért van, hogyha éjjel szúnyog van bent, az szinte mindig az ember füléhez repül és ott ciripel? Miért pont a fülhöz?

Figyelt kérdés

szept. 4. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A lábadnál és a szekrénynél is ciripel, csak azt nem hallod.
szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha telefonozol a sötét szobában a fény felé repül és ott ciripel vérre vadászva
szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Be vagy takarva, ruha, pizsoma vagy más van rajtad a fejed viszont szabadon van. Ezért arra repül, ott zümmőg idegesítően a kis vérszívó. Ezt veszed, vesszük észre. Amúgy máshol is repked a kis nyavajás, nem csak fej közelben.
szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Mindharom jo magyarazatot adott.
szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
3, Én pucéran alszom, így nyáron még takaró nélkül is, a testem bármely pontján zabálhatna csöndben, de neeeem, a kis rohadék ugyanúgy az arcom körül zünnyög.
szept. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehet mert ahogy q légzés minimálisan kavarja a levegőt arról tudja hogy ahoz közel lehet a vérforrás
szept. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyog az áldozatkereséskor érzékeli a testhőn és a bőr kipárolgásán kívül a légzéssel kibocsátott CO2-t is. Ez pedig a fejed körül magasabb koncentrációban van jelen.
szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

A tücsök ciripel, a szúnyog zümmög. Amúgy nem csak a fülednél zümmög, csak máshol nem hallod. Genius😆

[link]

szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy nem csak a fülednél zümmög, csak máshol nem hallod"

Amugy ennek koze van ahhoz a jelenseghez is, amikor piros autokat latsz mindenhol, mert epp arrol gondolkodtal... kozben meg mindig is vannak piros autok a fogalomban, csak amig nem gondoltal ra, nem vetted eszre.

szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a szokását ki is használom. Úgy betakarózok, hogy csak a fülem legyen ki, és a tenyeremet úgy készítem, hogy könnyen, gyorsan oda tudjak csapni. Azzal, hogy csak a fülem van kint, odacsábítom. Az esetek túlnyomó többségében sikerül agyoncsapni.
szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!