Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan/mivel írtsam ki a...

Hogyan/mivel írtsam ki a százlábúakat?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy baromi hasznos meg hasonlók,de olyan szinten rettegek tőlük, hogy esténként nem merek se aludni se az ágyamban feküdni. Általában a falon mászva találom őket. Arra van esély, hogy a szúnyoghálón át jutnak be?(elmúlt 2 hónapban nem volt ilyen problémám, de most, hogy nyitott ablakkal alszom a héten ez már a második amivel találkoztam)

júl. 13. 05:01
 1/5 Mad Max2 ***** válasza:
papuccsal
júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fújd be az ablak körüli rész és a szúnyoghálót olajos vízzel. A százlábúak bent nem tudnak szaporodni, bisztos hogy kintről jönnek.
júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Második...

Értem én, hogy iszonyodsz tőlük, de ezek után lesben fogsz állni éjjel-nappal, hogy mikor kerül elő a következő?

Lehet több nem lesz egész évben, a százlábúak ugyanis magányos vadászok, nem kolóniákban élnek.

Az lehet, hogy a hőség miatt kerestek menedéket, hűvösebb helyet, vagy jó vadászterületnek ítélték a lakást.

Szórványosan megjelenő rovarokat valóban papuccsal lehet hatékonyan írtani, ha felbukkan egy kósza példány, és az kizárt, hogy egyszerűen csak kidobd a szabadba.

Egy rés, repedés, egy rosszul záródó nyilászáró elég, hogy egy rovar bejusson a lakásba.

júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Az elmúlt két hétben már kettővel találkozunk itthon. A fürdőben, messze az ablakoktól (és amúgy is van szúnyoghálónk).

Én meg baromira nem értem, mi van, mert fent lakunk a negyediken. :( Ide honnan? Hogy?

júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a koszos helyeken telepszenek meg...

Valójában a hangyákra stb re mennek amik a kissebb morzsákat kajákat fogyasztják!


Heti háromszor mossál fel hipósvízzel meg ne szórd a nasit meg a morzsát szanaszét a lakásba akkor majd nem jönnek!

Ha nem, akkormeg százlábú vagy csótány választhatsz...

júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!