Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi a neve ezeknek?

Mi a neve ezeknek?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve nagytakarítást rendeztünk. Főleg az ágy alatt és az ágyneműtartóban találtunk egy csomó fehér csúszómászót. Ebben az évben is, pont most takarítunk. Még csak az ágy alatt néztük meg, de ott vannak ilyen fehér csúszómászók. Kíváncsi vagyok, mi a neve ezeknek a "fehér csúszómászóknak"?

júl. 4. 16:30
 1/6 anonim válasza:
78%
Én a Bélának vagy Karcsinak hívom őket...
júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodtatok még rajta hogy nem csak évente egyszer a nagytakarításkor kéne takarítani? Szerintem nem normális ha az ágy alatt csúszómászók vannak..


Ennyiből pedig senki nem fogja megmondani mik azok, max tippelni lehet..

Reménykedek benne hogy azért nem Csontkukacról van szó...

júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A fiatal, frissen vedlett ezüstös pikkelykék világos színűek szoktak lenni, ahogy bizonyos házon belüli bogár- / molylepkelárvák is.
júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de normális ember ilyenkor feldob egy fotót az imgur-re, és máris lehet tudni, hogy mit szeretne tudni.

3 ágú farkuk volt esetleg? Habár ezek jobban szeretik a kicsit nedves környezetet:

[link]

júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 #4 igen, ezüstös pikkelyke az! Köszönöm szépen!
júl. 4. 17:36
 6/6 Lord Gauldoth ***** válasza:

Örülök, hogy megválaszolódott a kérdésed, és nem kötekedni akarok, de a pikkelyke sen nem fehér, se nem csúszómászó (lábakon jár)


Én kb a világ összes rovarlárváinak 90%-át gyanúsítanám fehér csúszómászó leírással :D

aug. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!