Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha egy bogárnak széttrancsíroz...

Ha egy bogárnak széttrancsírozom a belét miért él még a maradék része?

Figyelt kérdés
tehát ha a feje meg a lábas része megmarad volt h 1 hét múlva még láttam szaladgálni poloskát így meg csótányt
2020. júl. 22. 23:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Nem ölted meg, csak nyomorékká tetted! Mivel érdemelte ki ezt? Inkább öld meg, ne szenvedjen
2020. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

minek jönnek be a szobámba?

meg attól még meg kéne dögölniük hát le van trancsírozva a fél teste a nyamvadéknak

2020. júl. 22. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Nah, megegy pszichopata kerdezo.


Csodalatossss vilagban elunk.

Szerencsere a termeszet kerek, nyamvadekok nyamvadt veget ernek, es most nem a bogarra gondoltam.

2020. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Oké, ez a kérdés is kész...

Mi van az emberekkel mostanában? Az egyik kutyát üt el, a másik meg... Ilyet kérdez, ilyen hozzáállással...

2020. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Betolakodó, szóval senki nem mondja, hogy nem ölheted meg, de én se értem miért kell direkt kínozni.
2020. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

És ha ott szaladgál neked a szobádban még egy hétig az mennyivel jobb te vadbarom? Ennyi erővel meg is ölhetted volna. Meg amúgy higénikusan kéne élni plusz szúnyogháló és nem mászkálnának be hozzád. Nyugodtan gondolj bele, hogy amíg lógó béllel szaladgál addig összebizéli a szobádat is.

Meg amúgy azt nem értem, hogy te ezek szerint, miután össztrancsíroztad a bogarat, ott hagytad helyben. Ki az aki a padlóján hagyja az összenyomott bogarat?!?


A rovarok potrohában többek között ott van "szívük" is. Úgyhogy kétlem, hogy teljesen összenyomtad, ha még egy hét múlva is szaladgált.

2020. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Dúcokból álló és nem központi idegrendszerük van, szóval attól, hogy az egyik fele lapos, még a másik felében javában zajlhat az élet, amíg a tartalékokból futja rá. Legtöbb esetben ez nem valódi túlélés, hanem szimplán csak "rángatja az ideg" kicsit komolyabb megvalósulása.


Egy határozott leütéssel kell kinyírni a legyet/szúnyogot, a többit meg lehetőleg pohár+papírlap kombóval kirakni. (Poloskát pedig valami bevált szagmentes módszerrel)


Felesleges ezeken az állatokon kiélni a fura vágyaidat, mert a piszok utána is a te dolgaidon marad utánuk. Hát jó étvágyat :p

2020. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez az, én is undorodom tőlük, és általában helyettem végzik el a piszkos munkát, de ha nincs más, akkor én is kinyírom, vagy ha nagyon úgy van, akkor kilököm őket a szabadba.


Egyébként nem csak a koszra mennek, nagy tévhit. Ismertem takarítás mániás embert, bemásztak a nagy csótányok, csatorna volt a közelben. Vagy 6 féle irtója volt a nőnek, zselé, elektromos, stb.

2020. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szó szerint volt aminek széttrancsíroztam a belét az ottmaradt a lábam alatt a többi része meg elszaladt amúgy meg hajnalban jó hogy nem fogom felszedni meg szenvedjen csak betegség terjesztő kis férgek
2020. júl. 23. 17:46
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Kiadta ide az "Egy bogár élete" könyvet hírdetésben az oldal.

A kommenteket olvasva így a hideg kirázott a könyvet is látva. Szegények...

2020. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!