Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha találnátok egy sérült...

Ha találnátok egy sérült madarat most télen mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Otthagynátok vagy próbálnátok neki segítséget találni?
2018. jan. 12. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiesett galambfiókákat felnőtt fejjel is hazaviszem és felnevelem, szóval nem kérdés hogy segítenék neki. Ha valami "mezei" madárkáról és könnyű sérülésről, esetleg kihűlésről van szó akkor az állatorvosom segítségét kérném és én ápolnám, ha valami komolyabb eszmei értékű madárról vagy olyan sérülésről ami túlszárnyalja a tudásomat akkor a Madártani Egyesületet keresném fel hogy segítsenek rajta.
2018. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Madármentéssel foglalkoztam. Életem során talán 3-4 madarat 'hagytam sorsára', mai napig kísértenek, sosem felejtem el.

Szóval segítenék.

2018. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Hát...attól függ. Mászkálnak itt beteg galambok,de nem.szeretnék madárinfluenzát kapni,vagy mást. Nem nyúlnék hozzá.

De segítettem már fecskének,hattyúnak...amelyik nem beteg,hanem balesetes. Az más.

2018. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem közel a Hortobágy, ott van madárkórház szóval őket hívnám fel. Küldtem már nekik varjút, fecskét meg vércsét is.
2018. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!