Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyire megbízható a terméken...

Mennyire megbízható a termékeny tojásvásárlás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kézzel nevelt verébpapagáj a meglévő mellé (hím), de nem találok sehol, és az enyémet is nagyon nehéz volt kézhez szoktatni. Láttam neten, hogy árulnak tojást, csak nem hinném, hogy biztosan kikelne...Mit gondoltok?

2016. okt. 15. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

én szoktam venni, de tyúktojást.

hazaviszem és beteszem a kotlós krédli alá és kikelti nekem.

miért ne kelne ki?

szerintem ugyanúgy kikel a papagáj tojás is csak vagy keltetőbe teszed vagy betolod egy állat alá amelyik kotlik.

2016. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Egon Noiro ***** válasza:
Ez csak próba szerencse alapon működik. Olyan embertől vegyél, aki maga is keltet és hajlandó tanácsot is adni. A keltetési idő, a hőmérséklet, páratartalom és egyéb dolgok fajonként változhatnak. Ha nincs kotló verébpintyed akkor egy tyúk nem biztos, hogy alkalmas. Még a tojás beszerzése előtt nézd meg hogyan tudod kikeltetni. Gépet javaslok inkább. Egzotikus fajokhoz néhány tojásos gépek is beszerezhetők és biztosabban beállíthatók a faji jellegzetességek. Ha mindez már meg van, akkor kezdj el tojást keresni!
2016. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!