Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galamb mennyire fertőző ha a...

Galamb mennyire fertőző ha a közelünkben van a fészke?

Figyelt kérdés
Fészket és tojást rakott egy galamb az erkélyünkre. Nem szeretném bántani, viszont félek hogy elkapunk tőle valami fertőzést. Ha nem megyünk a közelébe úgy lehet bajunk? Illetve ruhákat kitehetem az erkélyre?
2016. jún. 25. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Egész pontosan az erkélyre, vagy eresz alá vagy hogy?

Hát, ha kimentek levegőzni, semmi bajotok nem lesz tőlük, viszont én a ruhákat nem ott teregetném.

2016. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az erkélyen a sarokba sajnos.
2016. jún. 25. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmivel nem vagy nagyobb veszèlyben mint amikor felszállsz pl.a metróra az emberek közé...sőt! :D azért teregetni ne ott teregess, de nem lesz baj. Ha kirepültek a fiókák akkor szedd le a fészket! Legközelebb pedig ha látod (és zavar),hogy elkezd fèszket rakni, akkor szedd le és elmegy máshová.
2016. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Gondolom biztosra akart menni, ezért tette fel 2x ugyanazt a kérdést. :D

De nem, ami fertőző az az, ha rádköhögnek vagy tüsszentenek a villamoson vagy a TBC...stb. a galambtól nem kapsz el semmit. Nem kell a galambsz.rt nyalogatni meg felszívni orrba és akkor nem lesz baj! Egy háló az erkèlyre sokat segítene a kèsőbbiekben,ha kirepültek a fiókák.

2016. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az előző kérdező nem én voltam, 2 évvel ez elötti kérdés, de köszönöm ott is találtam hasznos válaszokat

2016. jún. 25. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
A galambnak az ürüléke fertőző, főleg akkor, ha megszárad és porzik. Ne engedd, hogy a házadban vagy a kertedben fészkeljen. Nem szabad hagyni, hogy az ablakpárkányra szálljon.
2016. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot 1 oldalon!!Nem tudom melyik agyalágyúlt,hülye,tuskó,városi kergemarha tálta ki hogy a galamb fertőző,egyáltalán nem fertőz csak ha megfertőzik mint pl az ember is fertőző ha tüdőgyúladása van.Ha fertőzne akkor a galambászok naponta járnának a háziorvoshoz a galambok miatt.Egyálltalán nem fertőz+örülj hogy vannak a közeledben,sok szeretet tudnak adni a szelíd galambok,nem is gondolnátok mennyire ragaszkodni ak az emberhez ha nincsenek bántva,de persze rájuk kell fogni mindent .
2016. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!