Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kis bagyolt? HELP

Találtam egy kis bagyolt? HELP

Figyelt kérdés
Tegnap este takáltam egy kis bagolyt, mondhatni a kutyám elől mentettem meg meg el akarta kapni. A kis bagoly nem tud repülni, csak ugrál mem láttam, hogy bármiféle sérülése lenne. Nem tudom mit tegyek vele, azt olvastam, hogy fészek hagyók és nappal elbújnak, csak az a baj, hogy valószínű a szomszéd virágos kertjében bújnak el nappal abból gondolomhogy a szomszéd kutyája is, megölt eggyet nem rég. Ma reggel már evett a kis bagoly (baromfi húst adtam neki és jó étvággyal evett) de nem tudom mit csináljak vele szabadon engedném, de félek, hogy a környéken megölné valami kutya. Azt tudja valaki, hogy hányszor kell enni kapnia egy nap?

2015. júl. 20. 08:38
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért, telefonról írtam.
2015. júl. 20. 08:41
 2/3 anonim ***** válasza:
hívj fel egy madárkórházat. ők tuti segítenek, hogy mit csinálj vele, ha közel vagytok szerintem ki is mennek vagy megnézni vagy bevinni
2015. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit előző írt, vagy Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesülettel vedd fel a kapcsolatot és kérdezd meg mit tegyél.
2015. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!