Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a papagájommal?

Mit csináljak a papagájommal?

Figyelt kérdés
Van egy nimfa papagájom kb 3-4 éves lehet és kb már 1 éve nem tud repülni,van valami a szárnyával el van törve vagy nem tudom,de a szüleim nem fizetnek állatorvost.. amúgy meg bent tartjuk a nappaliban a ketrecén szokott ülni és énekelni és csak akkor szállt mikor megijedt vagy repült egy kört csak úgy? Mit tegyek vele ha nem engednek állatorvost hívni?Sajnálom hogy nem tud repülni szegény de nem tudok mit tenni :/
2015. ápr. 3. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan, mit írsz.

"1 éve nem tud repülni, "

"akkor szállt mikor megijedt vagy repült egy kört csak úgy?"

Akkor most tud repülni vagy nem?

Olyan esetben, ha csak kényszerítve repül, nincs mit tenni, ilyen a természete, inkább mászkál. De jót tenne neki egy pár is, hátha az motiválná.

Ha pedig egyáltalán nem tud repülni, csak verdesni, akkor ott baj van. De még itt sem mindegy, hogy csak gyenge a szárnya, nincsenek meg az evezőtollai, vagy tényleg eltört a szárnya, és rosszul forrt össze.

Mindenképp ajánlom, vigyétek el csak megvizsgálni az állatorvoshoz, az legtöbb esetben nem kerül semmibe, ha csak megnézi, és akkor már esetleg tudni is fogjátok, mi baja van szegény madárnak.

2015. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 évvel ezelőtt repült párszor a szobában pár kört meg ha megijedt de most ha megijed leugrik a ketrecről nem tud szálni baja van a szárnyával szerintem..
2015. ápr. 6. 02:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval 1 éve baja van a szárnyával,régebben is volt már ilyen baja hogy nem tudott repülni a szárnya végett de akkor helyrejött magától állatorvos nélkül,úgy látszik most újra eltört vagy nem tudom..
2015. ápr. 6. 02:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!