Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A fehér hullámos papagáj fiú...

A fehér hullámos papagáj fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek!

#fiú #lány #Fehér papagáj
2015. febr. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát bármilyen nemű hullámos papagáj lehet fehér! :)
2015. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá :D Nekem 2 hullámosom van :) Onnan lehet megkülönböztetni őket ,hogy a csőrük felet van a viasz hártyájuk (ahol az orruk van) és ha sötét kék akkor fiú ha ilyen pirosas-rózsaszínes és kicsit bordás akkor lány :) De ha még nagyon fiatal akkor könnyen össze lehet keverni mert a fiatal nősténynek világos kék a viaszhártyája és csak később lesz rózsaszín :) Remélem segítettem :)
2015. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A neme nem függ a színétől. Tegyél fel róla képet és megmondom. De a fiatal hímek viaszhártyája rózsaszín míg az ivarérett/felnőtt hímeké kék de bizonyos színváltozatoknál felnőtt korban is rózsaszín marad és sose lesz kék. A fiatal tojóké fehér,világoskék míg a felnőtteké vagy barna vagy fehér,világoskék.
2015. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsi képet nemtudok róla feltenni,csak kérdztem.Viszont kék hullámos papagájom van(fiú)az egyiknek sárga a feje,a másiknak fehér,és aminek sárga a feje,mondom fiúk,ahogy írtad rózsaszin vöröses az orra!Pedig kék,és úgytodom a sárga a lány,és a kék a fiú.Lehet hogy ő lány? Pedig kék!
2015. febr. 23. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem amit írsz.

De az nem számít hogy milyen színű a madár tolla. A neme megállapításánál csak az a fontos hogy az orra/viaszhártyája milyen színű.

Csináltam gyorsan egy képet a nemekről:

[link]

2015. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!