Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hány éves koráig él egy...

Hány éves koráig él egy hullámos papagáj?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
max 15
2010. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%

Ez sok mindentől függ. Akörülményektől leginkább.

Van-e párja? Mekkora a ketrec? Megfelelő-e az étel amit kap? A legfontosabb pedig, mennyi időt töltesz vele. Nem túl értelmes állat, de szeretik ha beszélgetnek vele.Imádják a rádiót hallgatni:D Ajánlom a zsebrádiót...

Ez mindtől függ,hogy meddig él. Az enyém 10 évesen elpusztult, mindent megadtam neki. Mégis halotta olyanról,hogy 15évig is élhetnek...

2010. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Helyes válaszok vannak előttem!


Sok dologtól függ, hogy meddig él! Ha van párja és szaporodnak is, akkor rövidebb ideig, ha egyedül van, akkor a 15 évet is megélheti, de az ritka!


Viszont a rádiót azt hanyagolnám közelről! Csak távolról jó, mert nem károsítja a hallását! És főleg nem hülyül meg tőle!

2010. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
51%

Az enyém egyedül volt,és 12 évig élt,végigkísérte a gyerekkorom.Én nagyon jól elvoltam vele,még röptettem is,és mondta hogy Gyurika:D

Sokat foglalkoztam vele mig ált.iskolás voltam,utána a kamaszság alatt elhanyagoltam szegényt:(

2010. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk eleinte ketten voltak. A fiú úgy kb. 2 év után meghalt sajnos.. mi se értjük egészen hogy miért, de sokat repülhetnek a lakásban és valószínüleg többször megütött magát :(

A párja kapott utána egy újat maga mellé, most jól megvannak csak most meg aki még az elsökböl való, ö kezd öregedni és néha már nem is tud egészen odaáig elrepülni mint akar..

2010. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Battonyai válasza:

Aszt hallottam hogy élhet 20-évig is.

Ha jól etetik- gondozzák!

Amúgy átlagosan 8-10 évig él.

2010. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
3%
Én azt hallottam ,h akár 100 évig elélnek! :D
2011. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém pont tegnapelott halt meg azota mar kaptam ia ujat helyette(ketott)de o csak 4 evig elt mert egy par honapja kerult hozzam...
2014. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagypapámtól örököltem egyet, tudtom szerint már 22 életévét tölti karácsonykor
2014. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!