Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfapapagaj tenyleg naon -...

A nimfapapagaj tenyleg naon - naon sokat rikacsol?

Figyelt kérdés
van olyan fajta papagaj amely picit csendesebb????
2008. júl. 23. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A ninfapapagáj tényleg hangosan szokott rikácsolni amikor rájön az ötperc.Panelházba ezért nem is ajánlom mert zavarhatja a szomszédságot.Hullámospapagáj az jó
2008. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nimfák tényleg elég hangosak:) Ha halakbb papagájra vágysz, válogass a következő (legális:), csendesebb fajok közül: hullámos (a legjobb, s legkönnyebben tartható:), kékhomlokú, ugráló, szilvafejű, fecske és Katalin papagájok.
2008. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokat rikácsol, persze vannak olyan egyedek amelyek nem, de az a ritkább.Kanárira, vagy díszpintyre nem gondoltál még?Ők is imádnivalóak:)
2008. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaza van az előttem szólólnak sokat rikácsol. Annyival kiegészíteném, hogy igazi ragaszkodó madár. Csak egy embert fogad el akiben maximálisan megbízik. Mást nem is fogad el más nem is nyúlhat hozzá
2008. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van,és háát elég sokat,igen:):)Néha idegesítő is.Ami kicsit csendesebb?Talán hullámos papagáj..;)
2008. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én tudom ajánlani a nimfát csak akkor rikácsol ha még vad.De ha nem is az hogy a kezedre száll hanem annyi is elég hogy ne féljen tőled ja a feled 5 centire vantőled és nem fúj vagy nem megy arrébb akkor egy csendes nimfád van sok sikert :D
2008. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem találtad a GY-t a billentyűzeten? Segítek: egy G és egy Y !
2008. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekünk is van egy a miénk egy kicsit "kettyós". De tündéri és a miénk nem egy gazdás. Szeret engem is meg a férjemet is az 5 éves kisfiamat annyira nem. De ennek is meg van az oka mivel Flóri is fél a papagájtól. De ettől függetlenül az ő kezére is rászáll ugyanúgy ahogy a miénkre. Nagyokat szokott alakítani. És egy kész kis szarka amit lehet mindent ellop. Most is rászállt a vállamra. Lopná a cigi csikket ha engednénk neki. Húzza a gyűrűijeinket, nyakláncainkat, a fülbevalómat, a piercingeket. Viszi a papírzsepit és mindent ami mozdítható. És változó, hogy mennyit rikácsol. Van úgy, hogy egész nap meg sem szólal aztán este elkapja és akkor van ereszd el a hajamat. Az biztos, hogy hangos, de imádni való és sokkal intelligensebb a hullámosoknál. Például, ha berepül a ketrecébe és mondom a fiúknak, hogy csukják be, ezt meghallja és ha nincsenek elég közel a fiúk akkor kijön mire oda érnek. Nagyon sok mindent megért amit mondunk és szinte mindenbe beleszól. Én imádom. Én előtte mindentől féltem aminek szárnya volt még a kiscsibétől is ő még ráadásul repül is. Hát gondolhatjátok. De nagyon szeretjük most már egymást, ha nem rosszalkodik. :-)))
2009. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Naon, naon sokat igen xDDD
2013. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!