Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A Pintyem tegnap tojt egy...

A Pintyem tegnap tojt egy tojást, de azóta csak nagyon ritkán ülnek rá, ez miért van, nem kell neik? Sztem már teljesen kihűlt a tojás!

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2009. okt. 10. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

ha az első tojása akkor nem biztos hogy megmarad. Ja van párja mert ha nincs akkor ugye esélytelen:)

Az enyémek is ugy csinálják hogy kb egy hétig majdnem minden nap tojik egyet és ha kész csak utána kezdenek el rajta ülni felváltva. Ha nem magtalan a tojás ki is fog kelni:) Nem az első csibéimet adtam örökbe:) Nyugi ha egy hét után se kezdnek el rajta ülni akkor vedd el tőlük, ha akarnak majd tojnak másik szériát:)

2009. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van odúd?

abba tojta?

mert nekem a nimfám nem ült rá, csak akkor, miután raktunk a kalitra egy odút, és oda tojt is.

2009. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze van párja kis odú minden ami csak kell...nem először tartok pintyet csak eddig sohasem tojtak!!

De köszi a gyors válaszokat! :)

2009. okt. 10. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fogják ülni. De mivel ez az első tojás, majd csak később, ha meglesz a második harmadik is, akkor ülik állandóan.
2009. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!