Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan vágjam le a galambokat?

Hogyan vágjam le a galambokat?

Figyelt kérdés
Van pár felesleges fiók galambom hogyan kell levágni őket?
2009. okt. 9. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
nem értek hozzá, de miért kell feltétlenül levágni szegényeket?:( más megoldás nincs?
2009. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Milyen az a fiók galamb? Fióka?

Miért nem adod el Őket? Nekem nem lenne szivem levágni Őket...

Vagy ha nem akarsz több galit,akkor dobd el a tojásokat,míg ki nem kelnek és kész.

2009. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudtam hogy elkezditek mondani az állatvédelmet, a felesleg azt jelenti hogy több hím van és le akarok belőlük vágni
2009. okt. 9. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Juj :( szerintem úgy kell mint a tyúkokat. Nyaknyissz :( próbáld úgy hogy ne szenvedjenek,ha már muszáj..
2009. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
89%

Szia!


Nyaknyissz...

Ennyi erővel akkor szedjük ki a tyúkok alól is a tojást,és azt sem kell levágni,meg továbbmehetünk a többi állatra amit azért tartunk...de attól még teljesen haszontalan az első 2 HSZ!

egy vega

2009. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

De sok okos ember van itt, akin hülyeségeket azt bírnak írni!


Több módja van a galambok levágásának!


Egyik, hogy megfogod a szárnyát és odaszorítod a fejét egy kézzel, hogy a nyaka felfelé nézzen és elvágod a nyakát! Ekkor sokáig rángatózik, mert eltart egy darabig, amíg elvérzik és meghal.


Egy másik gyorsabb, ami jobb is, hogy lefogod a fejét egy tuskóhoz és levágod egy baltával.


A harmadik, hogy két ujjad közé fogod a fejét jó szorosan és úgy csinálsz, mintha el akarnád izomból dobni, de a feje bent maradjon a kezedben! De jó erősen csinál és ezáltal leszakad a feje a nyakáról!


A negyedik, hogy megfogod az egyik kezeddel a galambot a másikkal meg rámarkolsz a fejére és letéped!


Sok siket! :)

2009. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó,hogy te mennyire gyökér vagy. Neked kellene így letépni a fejedet!! úgyis üres, biztos nem lenne nehéz.. ennyi erővel a disznótor is úgy zajlana,hogy 2-3megtermett férfi halálraverné vagy elütnék autóval. Látszik, hogy hetven akármennyi százalékos vagy.
2009. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok gyökér! Ezt kikérem magamnak!


Attól még, hogy Te sosem vágtál le galambot vagy tyúkot és városban nőttél fel nem tudhatod, hogy mi zajlik a falvakban!


Szerinted hogy ölik meg a disznót? Erről mit tudnál mondani, ha már ennyire okos vagy?


Csak annyit mondok, hogy ne szólj bele olyan dologba, amihez nem értesz!


Én faluban nőttem fel és tudom minden állat levágásának a módját, ezért nem kell mindjárt gyökérnek nevezni!

2009. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Képzeld, hogy én is falun nőtten fel, de mi nem széttéptük az állatokat, mint az őskorban, hanem a tyúkok nyakát elvágtuk, a disznót pedig leszúrtuk, vagy később már speckó lövővel öltük le( fejéhez illesztettük a megfelelő ponthoz, majd megnyomtuk és az X centis szög hatalmas erővel kilőtte magát, ezzel pillanat alatt leterítve az állatot) Szóval gondold végig ki is írt butaságokat... 23, lány
2009. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
93%

A leghumánusabb módszer a galambra nézve valóban a "tépés"

Kérdezz galambászokat ha nem hiszed kedves 23/l

:)

2009. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!